Přihlásit | Registrovat
V neděli hraje Zbrojovka
Pozvánky 27. 7. 2016 14:58

V neděli hraje Zbrojovka

Nová sezona už je každým dnem blíž a blíž a Zbrojovka ji začne na domácím hřišti proti atraktivnímu soupeři a hlavně proti jednomu z hlavních klubových rivalů. Všichni jistě už dávno vědí, že na mysli máme Slavii, ten věčně druhý, ubrečený klub .

V minulém ročníku nás nakonec Slávisté nechali za sebou a kvalifikovali se místo nás do Evropy a nás tak připravili o vytouženou Karagandu (či alespoň ten usmolený Talinn)! Máme tedy o další důvod víc, proč to tentokrát sešívkám pořádně natřít a pomstít se.

Do Štatlu se k tomuto zápasu chystá početná výprava sešívaných pražských individuí a jak už tomu u těchto rádoby úspěšných týmů bývá, sjede se i spousta jednozápasových slávistických srdcařů ze všech koutů Moravy a budou nás chtít zahanbit. Pražská výprava dokonce očekává takové lehárko, že celý výjezd pojala jako plážový výjezd a k nám do Brna jedou jen na jakousi dovolenou a myslí si, že v tomto dovolenkovém tempu na nás budou stačit.

Povinností každého Zbrojováka tedy bude připravit Slávistům takovou atmosféru, aby se skutečně cítili jako na pláži. Musíme zmobilizovat všechny svoje síly, celé město zahalit do brněnských barev a ukázat, že nejen stadion ale celé okolí je naše! Zkrátka, aby se vetřelci cítili jako na pláži. Na pláži Omaha!

V neděli  všichni od 19:00 na Srbské

VZHŮRU na SKS!!! ZBROJOVKA je LEPŠÍ!!!