Přihlásit | Registrovat
V sobotu reparát!
29. 3. 2017 22:09

V sobotu reparát!

Po zápase s Opavou se ukazuje jeden z velmi pozitivních faktů. Vypadá to, že hlouběji už náš tým klesnout nemůže a horší hru už může předvést také jen velmi těžko. Nabízí se tu ono pomyslné "nikdy neříkej nikdy", ale doufejme, že všechno má své hranice a ty spodní nám naše primadony ukázaly právě v poháru. Horší taktiku a sestavu už také může trenér poskládat jen velmi ztěžka a tak by měla být sobota dnem pozitiv a dnem kdy zase půjdeme nahoru. Buďme u toho v co největším počtu!

Jak již bylo řečeno, po slibném rozjezdu jara se Zbrojovka vrátila do starých podzimních kolejí, které vedou maximálně do druhé poloviny tabulky. O to více teď bude třeba ukázat, že ačkoliv jsou v našem klubu i někteří hráči, kteří za nás evidentně hrát nechtějí, tak my zůstáváme fanoušky, kterým není jejich klub ukradený. Pojďme všichni ukázat, že nejsme rychlokvašky, které dorazí jen na atraktivní soupeře a doražme v co největším počtu.

Proslýchá se také, že příznivci Dukly chystají choreografii na památku Josefa Masopusta, jedné z největších legend nejen Dukly a Zbrojovky, ale celého českého fotbalu. Všichni fanoušci, kteří dorazí na sobotní zápas, tak můžou vyjádřit svoji podporu právě tomuto panu Fotbalistovi a Trenérovi. Věříme, že i hráči na hřišti si konečně sáhnou do svědomí a začnou zase makat jako na začátku jara. Pokud ale i tak nastanou momenty, kdy bude hra stát za nic, pojďme všichni namísto pískotu vyvolat jméno této sportovní legendy. Ukážeme tak, že hráči, kteři za náš klub nebojují si naši přízeň sice nezaslouží, ale když se někdo ukáže jako pravý Zbrojovák, tak už na něj nezapomeneme. NIKDY!

Proto všichni v sobotu v 17:00 na značkách na Srbské.

Související zápas

Zbrojovka
Dukla
sobota 1. 4. 2017, 17:00