Přihlásit | Registrovat
Věříme Zbrojovce!
2. 5. 2017 21:09

Věříme Zbrojovce!

Je to už pátá prvoligová sezona, kterou si naše Flinta kroutí od postupu z druhé ligy. A právě ve druhé lize jsme zažívali také těžké časy, které vyvrcholily domácím zápasem právě se Ševci. Na tento duel se Zbrojováci spojili a vytvořili tehdy na druhou ligu velmi slušnou kulisu, když do ochozů dorazilo přes tři tisíce diváků. A právě podpora, kterou jsme tehdy všichni hráčům vyjádřili, jim vlila novou krev do žil. Utkání sice skončilo remízou a i to další jsme ještě prohráli, poté se ale nastartoval válec, který skončil až po třinácti neprohraných duelech. Náš úkol teď bude něco podobného zopakovat a hráče nastartovat k podobné šňůře!

Je sice faktem, že poslední utkání v Jihlavě bylo velkým utrpením, které ještě umocnilo nepřejícné počasí, ale už je na čase tuto ostudu hodit za hlavu a začít se dívat jen dopředu! Ačkoliv máme všichni na stávající manšaft a trenéra různé názory, musíme tentokrát hodit všechny neshody za hlavu, spojit se a vyburcovat tým k záchraně první ligy. Pravda ani přes záchranu to nebude sezona, na kterou budeme jednout vzpomínat s láskou a rádi, ale stále je o co hrát! Ale my nechodíme ani na trenéra, ani na hráče ani na první místo, ani na poslední. My chodíme na Zbrojovku!

Do konce ročníku nám zbývají čtyři kola a my si v těch uplynulých šestadvaceti dokázali, že letos můžeme hrát opravdu s každým. A ve hře je tedy dvanáct bodů, které můžou sezonu udělat ještě relaitvně úspěšnou. Naším cílem teď bude se na závěr ligy nevykašlat a dojet jej poctivě až do konce. Na začátek máme moravské derby, které nám může konečně dodat potřebný klid a jistotu! I tentokrát bude mít kotel možnost hnát hráče dopředu ze sektoru L, který už s Mladou Boleslaví byl zaplněný velmi slušně. Výměna lístků bude probíhat standardně ve fanshopu hodinu před utkáním. Tak pojďme vytvořit pořádnou bouři!

Každý kdo dorazí v těchto těžkých časech, navíc získá i možnost se zdarma podívat na úřadujícího mistra z Plzně, který k nám zavítá hned v dalším domácím zápase. O motivaci je tedy postaráno a my se musíme spojit a v co největším počtu přijít ukázat, že VĚŘÍME ZBROJOVCE!

V sobotu tedy sraz od 15:00 ve fanzóně a poté v přeplněném sektoru L!

 

Související zápas

Zbrojovka
Zlín
neděle 7. 5. 2017, 17:00