Přihlásit | Registrovat
VÝJEZD: Karviná - Zbrojovka
Výjezdy 4. 8. 2016 14:55

VÝJEZD: Karviná - Zbrojovka

Není žádným tajemstvím, že v posledních letech se soudruzi v Číně snaží experimentovat se vším možným a tedy i s možnostmi ovládat počasí. Své o tom víme my všichni, kteří máme co dočinění s naší Zbrojovkou. Vždyť právě náš tým se stal poslední obětí elitního výběru Mao Ce-Tunga a musel první zápas, na který se těšilo široširé okolí nechat odložit právě kvůli počasí. Některým fanouškům pak nebyl ukraden jen první zápas, ale s ním i rovnou celé pondělí.

A proto je povinností každého slušného Zbrojováka účastnit se dalšího pokusu o první zápas Zbrojovky v nové sezoně 2016-2017, který se tentokrát odehraje hluboko na polském území, konkrétně na novém stadionu v Karviné. Všichni, kdo za sebou máme nějaké výjezdy na těchto nových stadionech s vyloženě prvoligovými parametry, víme, že tyto stadiony mají veškerou parádu, co k tomu patří. Například kdo kdysi viděl praskat mříže znojemského stadionu pod několika pivními kelímky, se jistě těší, jakou kuriozitu si páni stavitelé připravili zde. Sraz všech, kteří se rozhodli být letos výjimeční, jít proti proudu a na první ligový zápas se vydat až ve 2. kole a k této události si navíc vybrali jako cestovní prostředek vlak, se koná před dvanáctou hodinou na hlavním nádraží. Expres na polský venkov vyrazí v 12:02. Zpáteční cesta z exkurze do života vesničanů je naplánovaná na 19:58 z Karviné a příjezd do Štatlu jest očekáván ve 22:56.

Vstupné na toto utkání je určeno na 70 Kč, tím pádem nás borci očekávají plný sektor E1 a tentokrát s námi může jet opravdu každý. I ti nešťastníci, kteří již v těchto dnech čekají na výplatu!