Přihlásit | Registrovat
VÝJEZD: Liberec - Zbrojovka
Výjezdy 18. 8. 2016 15:07

VÝJEZD: Liberec - Zbrojovka

Hanebně ubetonovanou remízou na Srbské, kterou si nakonec odvezli žlutomodří antifotbalisté Teplic, zbrojovácký souboj se sudetskými týmy zdaleka nekončí. Tentokrát zajíždí hráči našeho jihomoravského velkoklubu na hřiště Liberce.

A zdá se, že v tomto špíle máme trumfy na naší straně, jelikož fotbalisté Reichenbergu budou mít v nohách čtvrteční zápas evropských pohárů, a proto je víc než pravděpodobné, že naši borci tyto domácí baletky sfouknou jako svíčky. Zápas již pravděpodobně nebude tak pikantní, jako v minulých letech, jelikož žoldák a jeden z největších omylů, které kdy nosily brněnský dres, Rabušic už pod Ještědem nenastupuje. Pro většinu z nás se tím pádem bude jednat jen o jeden ze zápasů z kategorie nuda. Ovšem jen do té chvíle, kdy by se snad na hřiště dostala liberecká dvojka a věčný brankářský náhradník, který kdysi za náš velký klub chytával, a jehož jméno už je však dávno zapomenuto. Stejně jako jména všech různých Latků, Sýkorů a dalších podobných nebožáků, kteří byli do Liberce odloženi ze svých mateřských klubů pro jejich nepotřebnost. To jméno patrně bude zapomenuto i nadále, avšak je možné, že si na něj vzpomene, pokud se třeba postaví do branky. V tom případě by totiž borci ze štatlu získali jistě velmi jednoduché vítězství. Chcete-li, můžeme jej nazvat hladkým vítězstvím.

Všichni tedy v neděli zanechejte rodinných slavnostních obědů, pikniků a dalších hloupostí a vyražme povinně do Liberce pro hladké tři body!