Přihlásit | Registrovat
Vzhůru na moravské derby!
19. 8. 2017 11:13

Vzhůru na moravské derby!

Pikantních zápasů s lokálními rivaly bude v této sezoně opravdu dost a po zápase s Bohemkou přichází opět jeden z nich. Tentokrát Zbrojovka zajíždí na půdu ligového navrátilce z Olomouce. Zatímco Sigma má za sebou povedený start do sezony, my jsme na tom přesně naopak a krčíme se na chvostu tabulky. Bude proto potřeba, aby nás do Olomouce vyrazilo co nejvíce a dohnali jsme Flintu za první letošní výhrou. Kdy jindy se totiž nakopnout než před zápasem se Spartou?

V minulém zápase tým ukázal jedonznačné zlepšení, a proto jsme teď na řadě my fanoušci, abychom v tom manšaft nenechali a podpořili jej v co největším počtu. Je třeba hráčům vynahradit také prosezený zápas na Bohemce, kdy jsme na místo hlasitého supportu museli jen sedět na místech a tiše se dívat. My všichni kdo vyrazíme, se pak tímto zápasem můžeme začít také rozcvičovat a připravovat na příští sobotu, kdy budeme všichni v ochozech se stejným cílem - vidět padnout Rudou chátru.

Pojďme tedy využít malé vzdálenosti a příjemného nedělního termínu a udělejme v zápase se Sigmou borcům domácí atmosféru. Kdy jindy bychom se měli všichni semknout a hnát borce dopředu, když ne teď? Fandit a povzbuzovat na špici umí každá hloupá náplava, ale vyrazit na venkovní zápas, když se můj tým krčí na předposledním místě, to je pravá oddanost a láska ke klubu. Ukažme tedy, že takto oddaných je nás v Brně ještě spousta. Vyšleme tím signál také celému klubu, že je stále za koho bojovat!

Na zápas se vyráží všemi možnými prostředky. Jedním z nich bude samozřejmě také vlak. Ideálním spojem pro cestu na tento zápas bude vlak vyrážející z Brna ve 13:18. S pohodlnou rezervou pak budou všichni Zbrojováci včas v Olomouci a zápas stihnout bez jakýchkoliv nervů. Tak tedy v neděli v 17:00 v olomouckém sektoru hostí naviděnou!

Související zápas

OLO
Zbrojovka
neděle 20. 8. 2017, 17:00