Přihlásit | Registrovat
Vzhůru tabulkou!
5. 9. 2017 16:52

Vzhůru tabulkou!

Reprezentační pauza je za námi a my jsme si ji mohli užít v mnohem lepším rozpoložení než nadcházející soupeř. Po trenérské rošádě a následném zostuzení pražské Sparty, které většina tuzemských médií naprosto nepochopitelně přehlížela, se vydáváme do Boleslavi! Naše pozice samozřejmě není ani po výhře nad Rudochy kdovíjaká, ale ten výkon nám dává naději, že vše je na dobré cestě.

Boleslavi dlužíme odplatu také za jarní zářez na naší půdě, kdy nás s pomateným Ardeleanem v čele, obrala o všechny body. Výhodou je, že náš tehdejší kat Mebrahtu toho zatím letos moc nenahrál a zda proti nám vůbec nastoupí. Doufat můžeme také v to, že čerstvá brankářska posila domácích si i přes reprezentační pauzu zachovala formu, kterou disponovala v posledním kole. V takovém případě bychom snad mohli překonat i střeleckou smůlu, která se nás už delší dobu drží. 

Karty jsou tedy rozdané a trumfy (snad) drří v rukou Zbrojováci! Hecněmě to a udělejme klukům špičkovou atmosféru jako poděkování za poslední zápas. Všichni si toto poděkování zaslouží a kdo ví, třeba budeme u dalšího slavného vítězství naší Flinty a u začátku jejího vzestupu ligovou tabulkou. Nezbývá než to zjistit. Všichni se tedy uvidíme v neděli v 15:00 v našem sektoru!

Související zápas

Boleslav
Zbrojovka
neděle 10. 9. 2017, 15:00