Přihlásit | Registrovat
Vzhůru za záchranou!
27. 4. 2018 09:15

Vzhůru za záchranou!

Stalo se z toho již trochu klišé, protože v naší situaci je klíčový téměř každý zápas a každý zápas je pro nás tím zápasem jara. Tentokrát však má zápas úplně jiný rozměr a vzhledem k pozici v tabulce a závěrečné fázi sezony, ve které se nacházíme, se opravdu jedná o životně důležitý zápas!

A kdy jindy prolomit herní mizérii než v nenáviděné Praze? Soupeř je k tomu víc než vhodný. Dukla také nesbírá žádné lichotivé výsledky a herně se trápí. Navíc pražská Juliska je věčně takřka prázdná a takto "vyprodané" ochozy pak jistě hráče moc nemotivují k tomu, aby ze sebe vymáčkli to nejlepší. Je tedy potřeba využít naši výhodu a tou je slušná fanouškovská kulisa. V zápase s Plzní jsme i navzdory zmaru na hřišti hučeli až do konce zápasu a stejný výkon nyní musíme předvést i na venkovním hřišti. Je třeba hráče vyhecovat a ukázat jim, že nám není situace naší Flinty ukradená!

Dnes tak nezbývá žádný prostor pro výmluvy a každý Zbrojovák musí stát od 18:00 na Julisce a hnát Zbrojovku za životně důležitým vítězstvím. Zbrojovka do toho!