Přihlásit | Registrovat
Z Teplic vezeme plichtu
21. 2. 2017 21:11

Z Teplic vezeme plichtu

V sobotu se v Teplicích odehrál zápas našeho skvělého brněnského klubu proti Teplicím. Zápas byl zajímavý hned z několika důvodů. Poprvé od osudného srážky z bosenským hovadem se v základní sestavě objevil náš kapitán. Další věcí, na kterou se všichni přihlížející těšili byl moment, až za Teplice bude pod naším sektorem běhat manžel trpaslice. Pro něj byla přichystána i výzdoba sektoru hostí, ale o všem více v článku!

Na zápas jsme se mohli všichni těšit už nějakou dobu dopředu, jelikož jak už bylo zmíněno, měl proběhnout velký comeback Pavla Zavadila. Ten po posledním zápase potvrdil, že kapitán nikdy nelže a bohužel to odnesl dlouhodobým zraněním. Bohužel boží mlýny melou v tomto případě stále pomalu, protože po estrádě, kterou předváděla teplická hovada v před mediálními mrdkami mělo tentokrát na tabuli rozhodně jiné skóre, než-li 1:1. Z toho zápasu jsme však i tak odešli jako morální vítězové.

Jako morální vítězové jsme odcházeli především kvůli tomu, jakou velkou zradu předvedl malý zrádce Hyčka. Pro Aloise jsme si nachystali výzdobu sektoru a čekání na zápas jsme si krátili tím, komu se podaří vhodit více pomačkaných, potrhaných, či jinak znehodnocených kartiček této figurky. Co se nám nepodařilo naházet na hrací plochu, zůstalo v sektoru, aby si Lojza mohl po zápase dojít sesbírat nějaké suvenýry a vzpomínkové předměty na Brno. Zklamáním pak bylo, když jej zuřivá kolíbající se trpaslice nevypustila do druhého poločasu, protože na okamžik, kdy ve druhé půli vyběhne pod naším sektorem, jsme se těšili opravdu dlouho. Ukázal však, že navždy zůstane malým hráčem a ze strachu před těmi, které zradil, už po poločase ani nenastoupil. Pro Teplice to byl spíše krok vpřed, protože v první půli nepředvedl absolutně nic. V celém sektoru pak proběhla obecná shoda, že po takovém výkonu může točit maximálně trpasličí porno.

Ten kdo naopak podal výkon famózní byl náš kapitán, který nás dotáhl svým povedeným přímákem k bodovému zisku. Uznání si však za toto utkání zaslouží všichni borci. Celý výkon dává oproti tragickému podzimu naději na světlejší zítřky a my se tak teď můžeme soustředit na to, abychom zesměšnili Liberec. Otázkou teď zůstává zda v jeho brance nastoupí věčný náhradník Václav Hladký, další z plejády těch, co zradili...

Související zápas

Teplice
Zbrojovka
sobota 18. 2. 2017, 15:30