Přihlásit | Registrovat
Za kapitána!
Pozvánky 12. 8. 2016 14:38

Za kapitána!

Zbrojovka - Teplice

Každý správný Zbrojovák to má ještě v živé paměti. Zápas proti Teplicím už se na Stinádlech pomalu chýlí ke konci a u míče je náš brněnský kapitán a kouzelník. Najednou žlutomodrý psychopat naběhne do jeho kolena a atakuje našeho kapitána, který se statečně snaží dohrát, ale už to nejde a tak padá na zem. Následuje penalta, Řezňa proměňuje a jedeme domů se třemi body.

To však není vše, žlutomodří uplakánci rozpoutají doslova mediální hon na brněnského hrdinu. Rázem je osočován z nefotbalovosti, simulantství, může dokonce i za hlad v Africe a občanskou válku na Ukrajině. Nic naplat, že pro něj končí sezona a přijde i o velkou část sezony následující. Kdejací (nejen tepličtí) experti mají prostě jasno a bez jakékoliv větší omluvy vše přechází a celá věc vyšumí.

Teď přichází střih a jsme v srpnu, konkrétně druhá srpnová neděle a žlutomodří kašpaři znovu nastupují proti Zbrojovce, tentokrát doma. Co z toho pro nás plyne? Znamená to stejnou mobilizaci, jako když do Brna přijede například nenáviděná Sparta. Musíme této havěti ukázat, zač je toho loket a všichni bojovat a fandit za našeho kapitána. Takže úkol je jasný v sobotu 13.8.2016 v 17:15 všichni na Sbrské.

Proč? Protože KAPITÁN NIKDY NELŽE!