Přihlásit | Registrovat
Zápas podzimu!
31. 10. 2016 19:10

Zápas podzimu!

Rabušic si neškrtl a jdeme na Ševce! V sobotu jsme se již podruhé utkali s jihlavskou Vysočinou. Vzhledem k tomu, že tento klub míří nenávratně do druhé ligy, byla to jedna z posledních možností pro žoldáka Rabušice, jak si užít ještě nějaký zápas v Brně. Proto jsme byli ještě radši, když bůh v naší brance - Johny Melichárek - vychytal ve všech příležitostech tuto vlasatou figurku a tak tento už ne dlouho prvoligový útočník odjížděl z Brna znovu s prázdnou. V tomto ligovém ročníku se tak jeho počítadla zatím zastavila na celé jedné brance! Bohužel však na jednu z jihlavských střel byl krátký, a proto musel bod na poslední chvíli zachraňovat náš letošní kanonýr Michal Škoda!

V sobotu jsme se již podruhé utkali s jihlavskou Vysočinou. Vzhledem k tomu, že tento klub míří nenávratně do druhé ligy, byla to jedna z posledních možností pro žoldáka Rabušice, jak si užít ještě nějaký zápas v Brně. Proto jsme byli ještě radši, když bůh v naší brance - Johny Melichárek - vychytal ve všech příležitostech tuto vlasatou figurku a tak tento už ne dlouho prvoligový útočník odjížděl z Brna znovu s prázdnou. V tomto ligovém ročníku se tak jeho počítadla zatím zastavila na celé jedné brance! Bohužel však na jednu z jihlavských střel byl krátký, a proto musel bod na poslední chvíli zachraňovat náš letošní kanonýr Michal Škoda!

Tento borec je tak ve skvělé formě a nachystaný rozcupovat nebohé zlínské ovečky. A stejně tak s ním musíme vyrazit rozcupovat zlínské i my! Na zápas se chystá autokolona v jejímž čele nebude nikdo jiný než-li nehrající kapitán Pavel Zavadil! Pojdme tedy Gottwaldovu ukázat, že ačkoliv jsme zatím především remízovými králi, v našich vzájemných střetnutích jsme i králové na hřišti a tím pádem vládci celé Moravy!

Sraz se uskuteční v sobotu 5.11.2016 přesně ve 12:00 SEČ! Odtud vyjedeme všichni společně vyloupit Zlín a odvést si další tři body!

Související zápas

Zlín
Zbrojovka
sobota 5. 11. 2016, 15:00