Přihlásit | Registrovat
Zápas s Plzní začíná už v pátek!
17. 5. 2017 22:24

Zápas s Plzní začíná už v pátek!

Říkáte si, jestli titulek není nějaká chyba? Že se musel při psaní pozvánky vloudit nějaký tiskařský Hyčka a poplést termíny? Pak si to říkáte špatně a přesně pro vás jsou určeny řádky níže. V nich se dozvíte vše důležité, co je k poslednímu domácímu zápasu právě probíhající sezony potřeba znát.

Pro vyloučení všech nejasností a jakýchkoliv možností omylu, je třeba sdělit, že původní termín sobota 17:00 je stále v platnosti a tehdy se sejdeme všichni v maximálním počtu klasicky v sektoru L. Odtud budeme hnát všechny kluky a především nestárnoucího Zavoše k dalšímu vítězství. Sezona je již téměř u konce, liga zachráněna a termín je naprosto ideální. Na Srbské se navíc ukáže jeden z nejatraktivnějších soupeřů, na které lze v české lize narazit. Jako poslední veliké pozitivum pak je plánovaná návštěva našich kamarádů z Viktorky, se kterými i přes nenávist některých Zbrojováků s doktorským titulem většina z nás udržuje dobré vztahy.

Než však přijde na řadu tato zábava, je nejdříve potřeba nějaká práce. Na zápas je naplánované choreo, kterým se budeme prezentovat a je třeba jej nachystat. Každý kdo se nyní chytá za hlavu a děsí se toho, jak bude muset dojíždět někam mimo Brno a špinit se s barvou, si může oddechnout. Choreo se bude chystat v centru Brna pěkně v pohodlí a u piva. Od 17:00 se v hospodě U Daana začnou kompletovat nezbytné propriety k dokonalému provedení naší produkce. Vítán je každý, kdo umí zacházet s nůžkami a izolepou a má chuť strávit páteční odpoledne s dalšími fanoušky. Dorazit tedy může opravdu i ten, kdo doposud neměl s jakoukoliv tvorbou choreí žádné zkušenosti. Během výroby si lze udělat žízeň, kterou pak všichni společně spláchneme a budeme se těšit na sobotní odpoledne. Během něj se sejdeme od 15:00 ve fanzoně. Ve stejný čas již budou okolo stadionu vybírat dobrovolnice se zbrojováckými kasičkami příspěvky na choreo. Budeme rádi za každý dar, kterým podpoříte celou akci. Po té už jak již bylo řečeno hurá do Lka!

 

Související zápas

Zbrojovka
Plzeň
sobota 20. 5. 2017, 17:00