Přihlásit | Registrovat
Zase na dně
11. 9. 2017 14:01

Zase na dně

Pocit naší euforie nám nakonec vydržel pouhé jedno kolo. Můžeme nakonec být všichni vděčni za reprezentační pauzu, protože nám tím pádem nadšení z výhry nad Spartou vydrželo o týden déle, než za normálního ligového režimu. V zápase s Mladou Boleslavi tak pár desítek věrných masochistů vidělo čtvrtou letošní prohru naší Flinty.

I navzdory faktu, že v neděli v Bolce proti sobě měly nastoupit tým z posledního místa tabulky a tým na posledním nesestupovém místě tabulky, sešel se nás v sektoru hostí poměrně slušný počet. Všichni jsme tak mohli sledovat ultradefenzivu, ze které by mohl mít radost snad jen Fanklub defenzivního fotbalu a to jen na začátku utkání. Po závěrečném hvizdu hrdiny jarního duelu dobytka Ardeleana to totiž vypadalo, jako by na place bylo jen jedno mužstvo, bohužel ne to naše. Po tomto zápase také Zbrojovka klesla na úplné ligové dno.

I když výsledek mluví jednoznačně, u některých hráčů byl vidět výrazný progres a chuť s výsledkem něco udělat. I když jsme prohrávali beznadějně o tři góly, stále jsme se dostávali do slibných šancí. Bohužel se na nás stále lepí střelecká nemohoucnost a soupeř nám to nenasazením Agajeva zkomplikoval také. I přes nepříznivý výsledek je však nutno dodat, že skupinka, která si v neděli udělala výlet na hřiště soupere, si výjezd užila až do posledního hvizdu. S ostatními se pak uvidíme v dalším zápase, který už snad bude zase se šťastným koncem pro nás.

Související zápas

Boleslav
Zbrojovka
neděle 10. 9. 2017, 15:00