Přihlásit | Registrovat
Zbrojovák na Svoboďáku
Ostatní 26. 7. 2016 15:11

Zbrojovák na Svoboďáku

Je to skoro jako včera, kdy jsme v minulé sezoně mohutně dotahovali na pražskou Slávii a útočili na pohárové příčky a vyprovázeli jednoho (nejen) pražského soupeře za druhým. Všechny tyhle zápasy už jsou ale fuč a před námi už je zase nový ročník a všichni věříme, že bude ještě úspěšnější než ten uplynulý a skalpů bude ještě více než vloni.

Ještě než se všichni sejdeme v neděli na značkách na Srbské, abychom viděli, jak potupíme sešívky, je tu mimořádná akce, kde by neměl žádný Zbrojovák chybět. Ve středu 27.7.2016 od 17.00 byla pro nejlepší fanoušky – nás – vyhrazena část náměstí Svobody, kde se můžeme všichni sejít a poctivě potrénovat. A protože k fotbalu patří také pivo, budeme mít možnost potrénovat i v tomto směru. Podmínky k tomu budou víc než vyhovující, škopek za dvě pětky budou pro všechny čepovat legendy z naší slavné klubové minulosti. Krom zasloužilých zbrojováckých legend budou na místě i novodobí hrdinové, se kterými budeme prožívat následující sezonu. Těšit se můžete na ztraceného syna Honzu Poláka nebo třeba na kata rudé chátry Lojzu Hyčku!

Celým večerem bude provádět nejznámější český starosta Vašek Svoboda aka Lumír Nykl, který je jak je známo také jedním z nás a celou sezonu bude prožívat společně s námi. A abychom ulevili svému svědomí, můžeme si říct, že celá akce podpoří i dobrou věc. Výtěžek z celé akce totiž půjde na podporu nadáčního fondu Zbrojovák. Neváhejte tedy a dojděte si dát pivko na dobrou věc!