Přihlásit | Registrovat
Ze Slovácka vezeme plichtu
5. 3. 2017 18:47

Ze Slovácka vezeme plichtu

V sobotu se odehrál jeden ze zápasů jara, kdy se naši borci vydali na horkou půdu Slovácka. Kromě hráčů na zápas vyjížděly také stovky Zbrojováků, kteří hnali tým za výhrou. Nakonec i přes spoustu neproměněných šancí odjíždíme s remízou. Slušný výkon Brno předvedlo nejen na hřišti, ale hlavně i v hledišti a my tak ukázali, že Zbrojováci jsou na Moravě pořád číslo jedna a Zlín a Slovácko se nám můžou jen z uctivé vzdálenosti dívat na záda!

Jako každý rok i letos probíhala velká kampaň k podpoře výjezdu na Slovácko. Tentokrát se toho ujali Paci se Švancim, kteří řídili autokolonu z legendárního lužáneckého stadionu a nakonec nás úspěšně dovedli až do Uherského Hradiště, na stadion místního Slovácka. Velká část z nás se vydala na výjezd stylově a to jako správní pání taxíkem. Zápas sliboval slušnou kulisu, jelikož se na moravská derby umíme vždy dobře vyhecovat a tentokrát nás navíc podpořili hráči svými výkony v minulých zápasech a hlavně také počasí, které vyšlo parádně. 

V sektoru hostí se nás nakonec sešlo několik stovek a support měl výbornou úroveň jak se na takové utkání sluší a patří. Zejména v první půlce kluci předváděli super fotbal a je jen škoda, že tam něco nepadlo, aby byl náš hukot ještě větší. Postupem času pak hra uvadala a jediný kdo tak podával pořád vyrovnaný výkon po celý zápas jsme byli my. A i když se nepodařilo výhru urvat, máme slušnou pozici do jara, kde se snad rozehrajeme k ještě lepším výsledkům a třeba nakonec přijde ten největší zápas jarní části a to finále poháru s naší účastí! 

A teď už všichni hurá na zelené špíny z Vršovic!

Související zápas

Slovácko
Zbrojovka
sobota 4. 3. 2017, 15:00