Přihlásit | Registrovat
Ze Zlína s prázdnou
13. 11. 2016 19:19

Ze Zlína s prázdnou

Minulou sobotu se uskutečnil zápas, na který jsme čekali celý podzim. Rozjetým hráčům Fastavu se postavila do cesty brněnská Zbrojovka. Ačkoliv se borci snažili ševcům vzdorovat, nakonec jsme odjížděli z Gottwaldova poraženi a s prázdnou.

Minulou sobotu se uskutečnil zápas, na který jsme čekali celý podzim. Rozjetým hráčům Fastavu se postavila do cesty brněnská Zbrojovka. Ačkoliv se borci snažili ševcům vzdorovat, nakonec jsme odjížděli z Gottwaldova poraženi a s prázdnou. Jestliže na hřišti jsme byli poraženi, v hledišti to bylo přesně opačně. V sektoru hostí se nás sešlo na tři stovky a jasně jsme Valachům ukázali, kdo je na Moravě pánem! Po dlouhé době se tentokrát na zápase zastavili také staří známí mokří bandité.

Celý výjezd začal už v době oběda, kdy se všichni scházíme na posvátné půdě za Lužánkami, kam nás povolal náš nehrající kapitán Pavel Zavadil. Nutno dodat, že z naší strany nedošlo k žádnému podcenění a mnozí jedinci vzali přípravu na výjezd opravdu poctivě a aby náhodou nezaspali, raději nešli spát vůbec. To vše jen kvůli tomu, aby mohli podpořit oddíl, který je prostě potřeboval!

Poté, co proběhlo společné foto jsme všichni společně v koloně vyrazili do Zlína v čele s mercedesem řízeným naším kapitánem. Do Gottwaldova přijíždíme s časovou rezervou několik desítek minut před zápasem a všem domácím dáváme jasně najevo, že tentokrát domácí nejsou. I přes nízkou intelektuální výbavu, kterou je, jak je známo, obdařena zdejší security a příslušníci místní státní i městské policie, se tentokrát bez větších problémů dostáváme do sektoru. Na hřišti se objevují i naši borci, kteří nakonec bohužel odchází pokořeni, my si však celý zápas užíváme a také za použití několika kousků pyra děláme Zbrojovákům domácí prostředí. Na fotbal nakoukne také nerezový pisoár a pár kousků z místních toalet. Po skončení špílu se pak všichni znovu odebíráme ke svým povozům a vyrážíme směr Štatl. Příště to snad bude lepší!

Související zápas

Zlín
Zbrojovka
sobota 5. 11. 2016, 15:00