Přihlásit | Registrovat
Ztracené dva body
1. 11. 2017 17:16

Ztracené dva body

Před zápasem s Duklou jsme všichni doufali v tříbodový zisk. Ten by nás v tabulce posunul znovu o několik pozic výše. I přestože jsme několikrát měli tři body na svých kopačkách, nakonec odcházíme ze zápasu s jedním bodem a nulou v kolonce vstřelených gólů. O tom už však níže.

Už před zápasem se všem divákům představila fanynka Zbrojovky Lucie Šafářová a tak se pozornost většiny z nás po matných výkonech ubírala spíše k této sympatické tenistce než k dalšímu utkání. Nakonec se ukázalo, že návštěva brněnské rodačky byla opravdu tím nejpříjemnějším okamžikem celého večera.

Do zápasu jsme vstoupili s herní převahou. Na hráčích byla vidět chuť vyhrát a Duklu jsme výrazně přehrávali. To vybudilo i všechny v domácím kotli, aby ve fandění přidali a povzbuzovali Flintu na 1913%. Ani výrazná herní převaha však nakonec gól nepřinesla a do šaten jsme tak odcházeli zklamaní, že už nevedeme alespoň o tři góly. Ve druhém poločase už totiž tempo hry a i náš tlak trochu upadly. Herně jsme byli sice stále lepší, ale šancí už tolik nepřicházelo a když už se nějaká objevila, nebyla tak tutová, jako jejích předchůdkyně z prvního dějství.

To čeho jsme se pak všichni báli, se potvrdilo se závěrečným hvizdem. Zbrojovka znovu přišla o domácí utkání, ve kterém dominovala a my tak ztratili další dva body, které nás měly dotáhnout na dostřel našemu sobotnímu soupeři. Bohužel neschopnost některých našich útočných es však byla příliš veliká a zápas tak skončil bezbrankovou plichtou.