Přihlásit | Registrovat

Diskuzní fórum

Pro možnost přidání příspěvku se prosím přihlašte nebo zaregistrujte

#44882

Nyvlt | 20.3.2023 10:35

Podle mého jednoznační ztráta bodů , Jablonec byl hratelný .Do 40 minuty ( náš gól ) jsme hráli dobrý fotbal. Fotbal kombinační - pokus o střelu z dálky - minimum baga s brankářem atd. Následně jsme naprosto z nepochopitelného důvodu přešli zpátky k našemu anti fotbalu . Dostaneme gól celá hra se sesype a hrajeme přihrávky před golmanem nebo přes golmana začínáme rozehrávku . přesně po takovém několika minutovém bagu a zkažené přihrávce dostaneme druhý a prohra je na světě. Musí se změnit především koncepce myšlení / přístup , tak se opravdu liga hrát nedá , Upřímně nechápu proč nejsme schopni hrát to co předvádíme v prvním poločase i ve druhé . Na trenéra bych to nesváděl , pochybuji , že hráčům někdo řekne dejte první gól a přestaňte s aktivním fotbalem ( spíš to bude v hlavách hráčů a nesebevědomí.)

#44881

Moravan | 19.3.2023 19:59

Věnované 3 body nesympatickému donedávna zákulisně protekčnímu klubu namočenému v záchranářských pracech. To my umíme obrat Slovácko nebo Sigmu čestně bojující o poháry byť v lize katastrofální úrovně a pak věnovat body nějakým špinavcům. Slepené tým, slepené vésledky a když Řezňa nezabombí je problém...

Úroveň ligy je fakt zoufalá vždyť 10 týmů v lize má zápornou bilanci branek a 2 týmy bilancu vyrovnanou resp +1. Pouze 4 týmy mají aktivní bilanci vstřelených branek.


#44880

Svaťa | 19.3.2023 19:20

Hoši hráli pouze to, co jim Jablonec dovolil. Dostálek zase zamíchal nesmyslně se sestavou a v některých momentech se ze Zbrojováků stávali učni. Nehlídali si Chramostu ani Sejka a zase chyběla střelba z delší vzdálenosti. Alli opět nezklamal a Řezňa nic nemohl udělat protože dostal osobního strážce, ale i přesto se do dvou šancí utrhnul. Ševčíka nechci podezírat, ale spolu s Divíškem byli opět nejhorší na hřišti. Ještě že je repre přestávka a mohou se dát do pohody. Konec ligy bude pro nás dost složitej. Po ní nás čeká Sparta a plichtička by nebyla k zahození. Trochu jim tu cestu za titulem znechutit.

#44879

ivoš | 19.3.2023 17:54

Nepromění šance a hotovo! Udržet ligu bude velký boj!

#44878

ivoš | 18.3.2023 18:05 | Příspěvek byl editován

Kde jsou ty doby, kdy Jablonec pro nás nebyl těžký soupeř. Zápas bude těžký, hlavně neudělat zase nějaký kiks, bacha na brejky!
Líšeň to dnes bohužel podělala.

#44877

Nyvlt | 17.3.2023 11:03 | Příspěvek byl editován

V nedělu máme Jablonec a očekávám vyrovnané utkání s lepším fotbalem než v Teplicích a chce to uhrát nějaký bod. Následuje Sparta a tam je to celkem jasné .

Pokud někdo sledoval včera v poháru Slovan tak můžeme v Brně jenom závidět. Přestože vypadli tak evropské osmifinále - parádní stadion - skvělá atmosféra je pro nás momentálně nedostižitelné . Přitom Bratislava a Brno jsou přibližně stejně velká města . Ovšem zatímco Bratislava je sebevědomým hlavním městem Slováků tak z hlavního města Moravy se stalo nezajímavé krajské město bez ambicí. Autonomní / zemský systém s vlastní zemskou správou ( výběr daní místo odevzdávání do Prahy ) by dával naději na zlepšení . Současný ponižující stav zlepšení nepřinese a pokud se jako fandové spokojíme a budeme rádi za kontejnerovou rekonstrukci Srbské ( na které se možná ani v budoucnu nebude dát hrát Evropa) , tak to jsme ta tom opravdu hodně špatně .

#44876

Svaťa | 14.3.2023 20:42

Byl jsem se podívat za Lužánky a stadion se asi musí opravdu zbourat z důvodu chátrání a hrozícímu nebezpečí úrazu. Na stejném místě musí ovšem stát nový moderní stánek fotbalu, na který jsou hotové již dva možné projekty i makety a který bude ozdobou a chloubou nejen moravské metropole Brna. Po vyhraném soudním jednání již nic nebrání tomu, aby radnice některý z projektů výstavby nového fotbalového stadionu oprášila a začala ho realizovat. Na pořadu ligy máme Jablonec a snad tu nepříznivou bilanci z minulých let prolomíme a tři body zůstanou doma.

#44875

Nyvlt | 13.3.2023 09:31

Reaguje na Svaťa: První poločas byl jasně v naší moci, ale co se podařilo zahodit bylo až neskutečné. Neúnavný Alli s …

naprosto přesně popsáno a bod je zlatý. Mnozí na df zpochybňují penaltu, ale dle mého byla celkem jasná a takové zákroky se mají pískat. Druhý postřeh , že i při té hrůze ve druhém poločase , kluci bojovali / snažili se až do poslední minuty. Ano tak se to hraje venku, maká se až do závěrečného hvizdu.

K Lužankam - Švanci organizuje protesty a chystá i možnou žalobu, plně podporuji a doufám , že se Zbrojováci přidají . Dnes říkali v rádiu ,že podporu vyjadřují i Kometáci.

#44874

Svaťa | 13.3.2023 08:55

První poločas byl jasně v naší moci, ale co se podařilo zahodit bylo až neskutečné. Neúnavný Alli s Granečným dávali krásné centry které jsme nedokázali využít a to se nám vymstilo ve druhém poločase. Za bod jsme rádi za branku z panelty na jinak totálně neschopného Pachlopníka kterou z jistotou proměnil Řezňa. Jinak druhý poločas byl opakem prvního. Všude jsme byli později než Teplice, které poznaly, že dnes je Zbrojovka v útoku úplně impotentní. Snad se dají do zápasu s Jabloncem dohromady a podají výkon hodný Zbrojovky.

#44873

ivoš | 12.3.2023 13:49 | Příspěvek byl editován

#44872

Nyvlt | 12.3.2023 08:37

Dnes nás čeká těžké , hodně těžké utkání . Teplice hrají o hodně a navíc s novým trenérem , očekávám spíše boj než pohledné utkání. Taky jsem vyděšený a znechucený co se plánuje za Lužanky ( prodej pozemků jak za Onderky ) a od Vaňkové , která měla "koule" jít do soudního sporu s Procházkou jsem to nečekal. Tak alespoň jedna pozitivní zpráva , že poslanci se po 30 letech chystají uzákonit zemské symboly Moravy a Slezska . Sice samotnému fotbalu to nijak nepomůže , ale krok k nápravě to je .

#44871

ivoš | 12.3.2023 07:20

Pokud budou hrát jak proti Zlínu, tak nemají šanci na dobrý výsledek. Teplice navíc mají nového trenéra, akorát to muselo vyjít na Zbrojovku!
Za Lužánky žádné byty nepatří!!!! Po válce věděli, že je to ideální místo pro sport. S dopravou atd. jsou jen výmluvy. Myslím, že je jasné, která strana vždy vládla a sport obecně v Brně podělala.

#44870

Svaťa | 5.3.2023 20:17

Reaguje na Nyvlt: Se Zlínem hodně špatný , za bod můžeme být rádi a děkovat Berkovcovi , který nás na jaře neskutečně…

S tím se dá jenom souhlasit. Útočník bez podpory zálohy a krajní obrany je bezzubý. Včera podle mého nejlepší hráči Granečný a samozřejmě Berky v bráně. Podle Dostálka dostali stabilní hráči volno v poháru aby se mohli připravit na Zlín, ale ta mezera jim spíše uškodila.

#44869

ivoš | 5.3.2023 19:53

ČB vyhrály, to není moc dobrý nejen pro Zbrojovku, ale hrozí, že ta odporná Sparta bude útočit na titul!

#44868

Nyvlt | 4.3.2023 19:17

Se Zlínem hodně špatný , za bod můžeme být rádi a děkovat Berkovcovi , který nás na jaře neskutečně drží . Zlín sice nepříjemně bránil a napadal , ale co nechápu tak to je naše katastrofálně pomalá rozehrávka bez náznaku kolmice na bránu . Prohráváme a místo toho abychom se snažili hru zrychlit a soupeře překvapit či přečíslit tak si alibisticky přihráváme nebo pošleme balon dozadu. Zarputilost a bojovnost Řezníčka přináší body a za zmínku stojí jak si při golu rukou odstrčil Pachlopníka . Jde za tím , bojuje a bez něj bychom byli na sestup již nyní. V dalším utkání jedeme do Teplic tak snad tam něco urveme.

#44867

ivoš | 4.3.2023 18:41 | Příspěvek byl editován

Záchrana bude hodně těžká!
Jak tady bude Bartoněk a spol, tak ještě těžší! Hlavně, že se šetřili, pohár fuč a body se Zlínem taky!
Holásek ve Slovácku, je vidět dobrá práce Zbrojovky, děs!

#44866

Moravan | 4.3.2023 16:48

Co říci ... Hra děsná a podle mě je zde vidět rozdíl v trenérské třídě. Stačí nasadit těsnou okopávací osobku na ševčíka s Řezňou a my naopak necháme zcela volného hlavičkáře při rohu.

Furt nechápu ten klid a spokojenost s útočnou fází ... Řezňa má formu jak z jiné planety, Alli překvapí, Hladík je totálně z formy a Ševčík už se dost možná vidí jinde. A tu zeď se srávií mu dlouho neodpustím.

Já teho Řezňu fakt žeru bez něj by sme byli na posledním fleku. A tomu věřím.

#44865

ivoš | 4.3.2023 08:52

Zlín bude hrát určitě nadoraz, mám obavy jak Zbrojovka. Bartoňkovi je to jedno, u něho je vždy na prvním místě rozprodej hráčů!

#44864

Svaťa | 2.3.2023 11:06

Na hráčích byla vidět nesehranost. Po fyzické stránce to nebylo tak nejhorší, ale 8 nových hráčů v nesehrané sestavě žádné zázraky neudělá a před zápasem bylo jasně Dostálkem řečeno ,že prioritu má liga. A to ještě Hrubý vychytal čtyři tutovky a dokázal, že máme dobré dva gólmany. Důležité je porazit v lize Zlín což nebude žádný med a zápas vezme hodně sil.

#44863

Nyvlt | 2.3.2023 10:35

V poháru béčková sestava a tudiž béčkový výkon. Trenér Dostálek k tomu na klubovém webu řekl : rozhodli jsme se tak před zápasem, v tréninkovém procesu nám hráči dokazovali, že mají chuť utkání odehrát a zvládnout .... No nemáme zase tolik kvalitních hráčů a jak se ukázalo pouze chut´ nestačí . Chápu , že prvořadé je uhájit ligu , ale je to škoda.

#44862

ivoš | 1.3.2023 19:21

Proč ten pohár vůbec hrají? Se Zlínem to bude těžké! Bartoněk ven!

#44861

Svaťa | 26.2.2023 19:26

Na Bohemce se hrál takový fotbal, jaký dovolil terén a že nebyl nijak okouzlující každý viděl. Dobrá remíza a dobrý bod. Proti Zlínu to bude o něco horší, protože soupeř hraje o bytí v lize, Vrba si přivedl posily a je to derby, ve kterém může být výsledek všelijaký. Věřím však, že hoši budou hrát zodpovědně a bodu zůstanou doma i když výsledek bude asi těsný a rozhodne jedna branka.

#44860

ivoš | 26.2.2023 13:08

Bod samozřejmě dobrý, ale pokud chcou být do 10. místa, tak musí přidat! Bartoněk ven, určitě zase dumá, jak Zbrojovku oslabit!

#44859

Nyvlt | 25.2.2023 18:50

Na Bohemce hodně špatný fotbal a to z obou stran. U nás nehrála záloha i když Texlova gólová akce a zakončení Řezníčka parádní. 2x nás zachránil Berkovec a bod je pro nás zlatý. Nechápu proč tam trenér Dostálek neposlal Pachlopníka dřív , přeci jenom dokáže podržet balon a to jsme potřebovali . Příště máme Zlín a chtělo by to zopakovat výkon jako proti Baníku .

#44858

ivoš | 25.2.2023 10:01

Uvidíme, jak dneska, snad to neodfláknou.
Za Lužánky patří oba stadiony a ne nějaká výstavba bytů!! Zatím aspoň pořádně, ale skutečně pořádně opravit Srbskou. Pro Prahu jsou peníze vždycky, být tam Velká cena, tak by se peníze našly, že je to v Brně a s velkou tradicí, tak samozřejmě ne. Toto mimo sport. Když vezmete Slovanskou epopej, na tu má nárok MK, nebýt ho, tak epopej není!
Ve vládě je hodně lidí z Moravy, na tu ale kašlou.

#44857

Moravan | 24.2.2023 19:12

Tak jistěže kultura je přednější a proto se mmj staví za 10 miliard nebo kolik z drtivé většiny 90% z našich daní filharmonie v praze pro horních 1.000 lidí. Vaňková mezi ně patří.
Podle mě moc dobře ale ,,oni,, chápou jaký tu je divácký potenciál a toho se bojí. Bojí se té euforie která by se mohla přenést i do jiných sfér přímo ze stadecu. Když přeskočím Lužánky 90 let, tak nandu divácký boom u Komety kdy když se s ní začalo pracovat na úrovni a lidi to cítili a věděli že vedení dělá v dané chvíli nejenom max ale pokouší se o ,,nemožné,, tak se tu trhaly rekordy a ani Lužánky v plné kapacitě by dost možná na řadu hokejových zápasů nemusely stačit (to není ode mě to je neutrální názor komentátorů a dokonce z čech). Dokážete si představit tu euforii kdyby se to v podobném duchu povedlo na fotbale s důstojným statkem (nikoliv srbskou) za zády?

Souhlas že zašít se na mini stadionku je KRA-VI-NA.

#44856

Nyvlt | 24.2.2023 10:25

Reaguje na Svaťa: Fotbalová asociace České republiky (FAČR) už varovala Brno, že stadion na Srbské ulici brzy nemusí v…

FCZ je na stadionu v pronájmu a opravovat městu jeJ nebude . Radnice na fotbalové stadiony v Brně dlouhodobě kašle ( slušně řečeno ) . Jak pravily strany jako KDU nebo SZ či ŽB , kultura je přednější . Ano je to šílené a ostudné , že moravská metropole ( moravské hlavní město ) nemá ani pořádný stadion. Bohužel i od některých zbrojováckých fans. zaznívají názory , že by nám stačil nějaký malý stadionek jak někde na okrese , NE OPRAVDU NESTAČIL ! Do budoucna bude muset město taky počítat i s alternativou , že Lišeń může hrát ligu.

#44855

Svaťa | 23.2.2023 20:29

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) už varovala Brno, že stadion na Srbské ulici brzy nemusí vůbec vyhovovat požadavkům na prvoligové zápasy. FAČR podle Aberla varuje Brno, že Srbská brzy nemusí vůbec vyhovovat požadavkům na prvoligové zápasy. Pomalu je již nevyhovujíci zázemí sportovců, komfort pro diváky, či trávník, na jehož kvalitu padají stížnosti opakovaně.A to nejsou problémy všechny. Tak se ptám, co nato vedení samotné zbrojovky a také jestli se konečně rozhoupe Brněnská radnice. Je přímo ostudné, že Jako druhé největší město v republice máme horší fotbalový stadion než nějaké regionální městečko.


#44854

ivoš | 21.2.2023 19:41 | Příspěvek byl editován

I když se vyhrálo, Bartoněk ven, umí jen prodávat hráče a vede to tady špatně, mladí zdrhají pryč viz Holásek. Trénování nebude taky nic moc, stačí, jaké problémy měl Přichystal v Olomouci.

#44853

Svaťa | 19.2.2023 14:16

Všichni bojovali nadoraz jak se patří a tři body jsou doma. Nerad někoho vyzdvihuji a ani by to dnes nebylo správné, ale velkou zásluhu má na vítězství hlavně Berky, který vytáhl tři tutovky Baníku a taky Tijani, který vyhlavičkoval jasný gól z prázdné brány.

#44852

sasausada | 18.2.2023 20:10

Jinak samozřejmě velké nadšení z toho, jak dnes špíl dopadl. Navíc Řezňa vylepšil svoji statistiku, Tijani se velice dobře uvedl a Berkovec dával do placu luxusní zákroky, kterými chaharům nedopřál radost z vyrovnání.

#44851

sasausada | 18.2.2023 20:04

Reaguje na Svaťa: Baníkovci už jsou tady Hlídá je policie se čoklama a na koních. Bude asi veselo !!! Snad zůstanou …

Asi hodinu před špílem jsme skrze okna naší oblíbené hospody U Hřebíčků registrovali, že na ulici je šrumec. Asi 40 baníkovských chuligánů mělo podle všeho v úmyslu hospodu navštívit. Policie jim cestu přehradila a z návštěvy nebylo nic. Nu - mohli jsme málem mít příležitost vyzkoušet, jak dlouho bysme vydrželi bránit vstupní dveře.

#44850

Nyvlt | 18.2.2023 19:16

Proti Baníku dnes velice dobrý a srdnatý výkon. Ve druhém poločase to bylo místy trochu pasivnější z naší strany a několikrát nás musel podržet/zachránit Berkovec , ale rozhodně pochvalu zaslouží všichni. Ukazuje se , že na S+S+P zatím nemáme , ale ostatní jsme schopni porážet. Dobře zahráli i kluci co jsou u nás na hostování a bylo by hodně dobré pokud by zůstali i na příští sezonu . Třešničkou na vítězném dortíku byly i dva zářezy JŘ a solidní návštěva ( jenom pro srovnání v Liberci na ligu 1458 diváků ). Na Bohemce s tak solidním výkonem jako dnes můžeme i nějaký bod urvat a v klidu dohrát sezonu.

#44849

Svaťa | 18.2.2023 13:38

Baníkovci už jsou tady Hlídá je policie se čoklama a na koních. Bude asi veselo !!! Snad zůstanou body doma.

#44848

ivoš | 18.2.2023 11:11

Kdopak dneska udělá zase kiks? Nebo se už poučili?!

#44847

ivoš | 17.2.2023 21:12

Zítra má být silný vítr, což je blbé!

#44846

Nyvlt | 13.2.2023 13:45

Tijani je parádní posila a nejraději bych ho chtěl na přestup. Hlavně at mu drží zdraví, údajně nemá úplně dobré koleno.

#44845

pitrisanek70 | 13.2.2023 12:11

Z této posily mam radost,veřím,že se hned chytne a pomuže nam.

#44844

Svaťa | 13.2.2023 12:09

Momo Tijani snad bude po delší době opravdová posila. Snad se mu bude dařit a pomůže ke vzestupu do vyšších pater tabulky.

#44843

pitrisanek70 | 13.2.2023 11:44

CHtělo to možná na dýl,ale možná Plzen povolí,nebo pustí.Nikdy neříkej nikdy.Ale posila s fleku kterou opravdu potřebujem.

#44842

mirsaw | 13.2.2023 09:51

[odkaz]

#44841

Svaťa | 12.2.2023 17:45

Reaguje na Nyvlt: Včera hodně dobrý výkon, trenér to parádně " naordinoval " a výborní Šural i Hladík. Takové zápasy …

Nelze nic jiného než souhlasit z rozborem zápasu. Chyba ve zdi při první brance je veliká a neměla se stát. Hráč nemůže zeď otevřít a už vůbec se nemůže otočit zády k střílejícímu hráči. Škoda nevyužitých šancí Řezně a Ševčíka, ale to je jen kdyby a na to se nehraje. Věřím že Baník uděláme a odrazíme se výsledkově dál.

#44840

Nyvlt | 12.2.2023 10:33

Včera hodně dobrý výkon, trenér to parádně " naordinoval " a výborní Šural i Hladík. Takové zápasy rozhodují chyby a my jsme při standardce nepochopitelně chybovali , to se prostě stává. Vyříkat si to musí kluci , ale dle mého zeď - postavení , zda vyskočit či zůstat stát si organizuje / diriguje brankář . Nemáme teď úplně dobrou bilanci , ale rozhodovat se bude v jiných zápasech , tak snad Baník, který taky nehraje nic moc dáme.

#44839

Moravan | 11.2.2023 19:47

Ono je to těžký , ve slepené sestavě dřou bojujou a pak prostě faul stopera hrající na def záloze kde se zranil jediný def záložník hráč zde ale pouze hostující. No a pak se vám nepochopitelně rozevře zeď. Uplně zbytečný gól.

#44838

Moravan | 11.2.2023 18:20

Dal sem to za kilo na čistou 2 Ale tak realita je někde jinde samozřejmě, vždyť za 15 minut se nedostali ani k polovině natož pak za ni. Moc bych si přál abychom už pražákům přestali dělat šaška.

Mě je jasné že v režimu ve kterém žijeme si Morava či Moravský klub nemůže nic moc dovolit a už vůbec ne vyskakovat (tak to prostě je a můžeme si za to svýma volbama mnozí taky), ale moc bych si přál aby to v rámci tohoto odporného českého stropu to bylo děláno profesionálně s citem a rozumem. Aby mladí neutíkali s nechutí a staří se s odporem Zbrojovce nevyhýbali. Aby se tu mísily návraty zkušených s mladýma kteří se budou naopak chtít ukázat a logicky zanedlouho odejít pryč.

Prostě aby to bylo důstojné. O ničem více snít nemůžeme.

#44837

ivoš | 11.2.2023 10:41

Před Prahou 0:5 a po zápase 0:7?? Ta sestava, hlavně Bartoněk je spokojený, jeho krédo je, co nejvíce prodat a posílit soupeře, na Zbrojovku kašle.
Zázraky se ale taky někdy dějí.

#44836

Svaťa | 7.2.2023 12:11

První poločas výborný výkon. Po ofsajdovém gólu přišla na druhé straně rána jako z děla od neuhlídaného Kopice, pak začal sešup ve hře a obava o výsledek. K tomu zranění Součka a bylo vymeteno. Nic nikomu nevyčítám za výkon a na zápas musíme zapomenout. Jedeme na Slávku a tam by to při způsobu stejného bránění nemuselo dobře dopadnout. S bodama spíše nepočítám, ale nikdy neříkej nikdy. Ani prohra se ctí třeba o jednu branku by moc nevadila a ale před Baníkem by bodla.

#44835

Nyvlt | 6.2.2023 13:45

Včera do odchodu Součka celkem v poho. potom už Plzeň herně lepší a z naší strany pasivní čekání kdy to soupeř otočí - zasloužená prohra. Škoda , že si Řezna nepohlídal ofside situaci i když to by se asi k tak jednoduchému zakončení nedostal . Musíme si přiznat , že na mužstva P +S +S prostě nemáme. Letos to nějak ukopeme , ale mám obavu co příští rok až odejdou Ševčík nebo Souček + Blecha a FCZ pořádně neposílí , to bude sešup.

#44834

sasausada | 5.2.2023 20:11

Divnej zápas. Asi dvacet vteřin vedeme 2:0 a za minutu už je to 1:1...
Škoda.
Řezňa si aspoň mohl vylepšit střeleckou bilanci.

#44833

ivoš | 5.2.2023 19:14

Kde jsou ty doby, kdy Zbrojovka Plzeň bez problémů porážela. Mám obavy, jak dopadnou se Slavií, nebudou už u Devíti křížů prohrávat 2:0, jak je pro ně typické?!

Načíst další