Přihlásit | Registrovat

Diskuzní fórum

Pro možnost přidání příspěvku se prosím přihlašte nebo zaregistrujte

#45371

ivoš | 4.6.2024 18:55

Reaguje na Nyvlt: Sportovní boss a bobtnající střet zájmů: Chci být platný Brnu, hájí se Zábranský Zdroj: [odkaz] : V… [odkaz] :
V článku je uvedeno , že LZ už je majitelem FCZ . Tak bych očekával , že VB opustí kancelář a bude představeno nové vedení klubu ( LZ to asi dělat nebude ) včetně trenéra pro A tým. Situace v FCZ potřebuje rychlé a perspektivní řešení .

Jen jestli se tomu dá věřit? Už jsem psal hlavně Bartoněk pryč že Zb. Zase se budou prodávat hráči? Pokud ano, tak to raději rozpusťte! V Brně je tolik hráčů a oni nejsou schopni se domluvit a sestavit mužstvo, které bude konkurence schopné.
Jenom perlička. Náš pan předseda vlády měl u vítězství hokejistů Češi. Od kdy se náš stát tak jmenuje? Taky skáče hop, hop, hop.

#45370

Nyvlt | 4.6.2024 10:12 | Příspěvek byl editován

Sportovní boss a bobtnající střet zájmů: Chci být platný Brnu, hájí se Zábranský
Zdroj: [odkaz] :
V článku je uvedeno , že LZ už je majitelem FCZ . Tak bych očekával , že VB opustí kancelář a bude představeno nové vedení klubu ( LZ to asi dělat nebude ) včetně trenéra pro A tým. Situace v FCZ potřebuje rychlé a perspektivní řešení .

#45369

IvyYvi | 3.6.2024 09:38

Operace se zdařila, pacient zůstává ve stavu klinické smrti a podle zákona o zatajování informací si nepřeje, aby se cokoli, co se jeho stavu týká, zveřejňovalo. A tak veřejnost, a hlavně fanoušci, neví zhola nic. To samozřejmě dává obrovský prostor pro nejrůznější dohady a spekulace. Já se už začínám domnívat, že VB dospěl k poznání, že k definitivnímu zničení Zbrojovky, jejímu vymazání z mapy profesionálního fotbalu v ČR a její přeměně na amatérský zájmový spolek potřebuje alespoň ještě jednu sezónu. Proto požádal LZ, aby naoko Zbrojovku převzal, aby tak měl klid na práci a mohl své dílo zkázy zdárně dokončit. Počínání VB mně nijak nepřekvapuje. Od senilního, dementního a vysoce narcistního psychopata lze očekávat cokoli. Ale proč se do role hlavního protagonisty této tragikomedie nechal vmanévrovat LZ pro mě zůstává záhadou.

#45368

ivoš | 2.6.2024 21:46

Co rekonstrukce Srbské?!!!!!

#45367

ivoš | 31.5.2024 19:01

Bartoněk musí samozřejmě zmizet že Zbrojovky, ale jak se na 1913 někteří o něm vyjadřují a i o hráčích, to už je za hranou. Že Bartoněk nejedná čestně, je jasné, ale mluvit o smrti to už je moc.

#45366

Nyvlt | 27.5.2024 15:48

Skončila jedna z nejhorších sezon FCZ a už ji nechci opakovat tak uvidíme co přinese budoucnost . Údajně se hledá trenér tak doufám , že přivedou někoho zvenčí a nebude se to látat z vlastního zdroje . Z první ligy spadnul další moravský mančaft a Zlín / Zlínsko nemá zrovna na rozhazování takže ani nepočítají s rychlým návratem . Každopádně to chce , aby to VB už předal , řízlo se pořádně do složení mužstva , ukončila se děsivá éra a jít za postupem.

#45365

ivoš | 26.5.2024 19:43

V Blesku. Hladkého cesta z Břeclavi do PL.
On začínal v Břeclavi?!!!

#45364

ivoš | 24.5.2024 16:34

Odkaz
[odkaz]
Sídliště místo stadionu na Strahově je nemorální, ale stavět byty v Brně místo stadionu za Lužánkama je morální, že politici v Brně!!!!!!!! Co se tady děje, to už je vrchol!!!!!!!

#45363

ivoš | 20.5.2024 19:19

Reaguje na Nyvlt: FCZ zachráněna a nám skončila nejhorší sezona za poslední roky. Doufat , že se okamžitě začne budov…

Pořád se nadává na komunisty, ale Morava obnovena nebude. Všem po roce 1989 to vyhovuje i když jsou teď ve vládě Moraváci, je Morava nezajímá, je zajímá něco jiného....! Fotbal patří za Lužánky a patří tam i hokej, ten bohužel už bude v Pisárkách.
Jak z 4:0 zdramatizovat utkání, to umí jen Zbrojovka.
Já su zvědavý, jak doplní mužstvo. Bartoněk, ať si uvědomí, kam až za něho Zbrojovka padla a ať už konečně vypadne a neškodí ji!

#45362

Nyvlt | 20.5.2024 13:19 | Příspěvek byl editován

FCZ zachráněna a nám skončila nejhorší sezona za poslední roky. Doufat , že se okamžitě začne budovat nové mužstvo a začal bych golmanem protože Sváček nemůže dělat jedničku ani ve druhé lize , natož v té první . Co se dělo poté co jsme vedli čtyři nula tak to opravdu nestojí za komentář , prakticky to tak je celou sezonu . Jak jsem psal , jako fanouškovi je mi jedno jak si to chlapci mezi sebou rozdělí / prodají , ale taková hrůza se na trávníku už nesmí opakovat. Brno je sice druhé největší město v republice , ale naprosto ztratilo statut MORAVSKÉ METROPOLE a bylo degradováno na obyčejné krajské městečko . Zatímco Praha je financována jako kraj i jako město na obyvatele tak Brno je s 400 000 obyvateli a dojezdem dalších 100 000 lidí přes týden trvale rozpočtově podfinancováno . Píši to celé roky , TO JE DŮSLEDEK PRAGOCENTRALIZACE - LIKVIDACE MORAVY a politického prosazení krajů namísto zemského ( spolkového ) zřízení. Opuštění projektu zemského stadionu za Lužankama a přestěhování FCZ na nevyhovující Velodrom degradace fotbalu v Brně pokračuje . Nelze to svádět na ODS nebo současnou radniční koalici , protože na neobnovení Moravy a prohlubování pragocentralizace mají podíl všechny strany od r. 1993 ( rozpad federace ) viz projekt baráky místo Lužanek , který začal už za Onderky ( čssd ) . Těm , kteří věří , že se FCZ v těchto podmínkách stane velkoklubem tak trochu závidím , protože si to nemyslím , nic tomu nenasvědčuje a pokud nebude obnovena Morava a Brno jako její metropole ( odpovídat tomu musí i rozpočet ) tak to osobně považuji za nereálné. Přesto alespoň na střed v první lize , bez neustálých sestupů a postupů by to být mohlo.

#45361

IvyYvi | 20.5.2024 09:59

Zbrojovka se zachránila, zatím, bohužel, pouze v druhé lize. To je pro klub, reprezentující druhé největší město v republice s téměř 400 000 obyvali, žalostně málo. K její definitivní záchraně ovšem dojde teprve tehdy, až se vrátí do 1.ligy, natrvalo se v ní usadí a bude v ní hrát důstojnou roli, tedy alespoň takovou, jakou hraje Mladá Boleslav (35 000 obyvatel) nebo Uherské Hradiště (25 000 obyvatel). Tohoto stavu lze dosáhnout jedině a pouze tím, že se Zbrojovka definitivně, totálně a navždy odstřihne od VB, který patří k těm psychopatům s nulovou sebereflexí, kteří svou "lásku", o kterou nejsou schopni řádně pečovat a starat se o ni, raději přivedou do hrobu, než by ji přenechali někomu jinému. Pokud nový majitel, ať už jím bude kdokoli (LZ je jen PR nastrčená figurka) tohleto nepochopí, nic se ve Zbrojovce nezmění.

#45360

ivoš | 18.5.2024 17:28

Porazí Kroměříž? Nebo bude zase fiasko?! To by se jim béčko pěkně poděkovalo!

#45359

ivoš | 13.5.2024 20:15

Na 1913 se někteří vyjadřují o hráčích už dost nechutně!!!! Hráči s prodejem nemají nic společného, raději je povzbuzujte!
Nejdůležitější je, aby ze Zb zmizel Bartoněk!

#45358

Nyvlt | 13.5.2024 15:01 | Příspěvek byl editován

Já jsem rád za jakoukoliv budoucí změnu ve vedení i na hřišti v herním projevu. Jestli je prodej transparentní či nikoliv je mi celkem jedno , hlavně at už nastane posun k lepšímu. Obávám se , že Svoreň na to neměl a celkem ten nákup prokaučoval . Takový Kania pochopil už při první schůzce a šel o dům dál . Každopádně u LZ jistá záruka úspěchu a systematické práce je . Jak říkám , je mi jedno jak si to chlapci rozdělí, hlavně ať se hraje pořádný fotbal na který se dá dívat a nejlépe už od příští sezony .

#45357

Svaťa | 13.5.2024 12:03

Reaguje na IvyYvi: Převod vlastnických práv z VB na LZ proběhl, resp. zřejmě stále ještě probíhá velmi nestandardním zp…

Není to tak dávno co jsem na tomto fóru psal, že odkoupení Zbrojovky LZ je podle mého názoru jeden velký podvod. Kde by na tuto transakci tak asi vzal takové finance, když má taktak na provoz Komety ??? Kdo tahá za nitky se asi hned tak nedozvíme, ale určitě to nebude žádný chudák. Křišťálově čistá hra to určitě nebude. Káždá taková zákulisní hra ale vyjde dřív nebo později na povrch a bude to možná pořádná pecka.

#45356

IvyYvi | 13.5.2024 11:30

Převod vlastnických práv z VB na LZ proběhl, resp. zřejmě stále ještě probíhá velmi nestandardním způsobem, protože je netransparentní. Vůbec nerozumím tomu, proč se ještě dolaďují smlouvy a proč se dělá audit. Je vůbec nějaká smlouva podepsaná? A podepíše myslící podnikatel kupní smlouvu a teprve poté začne formou auditu zjišťovat, co vlastně koupil? Nemůže být třeba podepsaná smlouva, podle níž pro fanoušky a média bude jako vlastník vystupovat LZ, přičemž formálním vlastníkem nadále zůstane VB? Jakou hru s námi pánové VB a LZ vlastně hrají?

#45355

ivoš | 12.5.2024 19:45

Přesně, kdo prošel Zb, hrál na 500 %. Proč odešel ze Zb Tauš?
Zb ještě není zachráněná!!

#45354

Nyvlt | 11.5.2024 20:10 | Příspěvek byl editován

Lišeň nám nic nenechala , ale utkání bylo hodně nezáživné a ani vzdáleně nepřipomínalo derby. Co se mi ovšem na Lišni líbí jsou přihrávky z první a přechod do útoku . U nás je to takové kostrbaté , pomalé bez nápadu a pohybu. Bohužel si myslím , že nebude stačit vyměnit pár hráčů , náprava u áčka bude zdlouhavá a jako první krok bych přivedl nového trenéra. Spokojenost může být naopak s postupem béčka a dobře je na tom i naše U19 , která opět vyhrála je druhá a už pouze 5 b za Spartou .

#45353

ivoš | 9.5.2024 20:52 | Příspěvek byl editován

Ať nikdo nečeká, že to Líšeň Zb nechá, kdyby to bylo naopak, tak by jim to Zb nechala. Líšeň bude hrát na 200% ti, kteří prošli Zb na 500 %, Zbrojovka mám obavy na 50 %, ať myslí aspoň na béčko, které by nemohlo postoupit!
Někteří se diví, proč by měl o Zb zájem Hadamczik.
A proč Moraváci Křetínský a Kania investují do mužstev dokonce v Čechách! Navíc se tam i odstěhovali!!!!!
Bartoněk ven!

#45352

IvyYvi | 9.5.2024 09:17

Vzhledem k současnému stavu a s připomínkou loňského ročníku nelze, bohužel, vyloučit ani tu nejčernější variantu, totiž, že se VB podaří dokonat dílo zkázy, které započal v roce 2013, výsledkem čehož bude sestup Zbrojovky do MSFL. Ten klub je opravdu totálně prohnilý, i když, samozřejmě, naprosto největší podíl na této tristní situaci má VB, mimořádně neschopný fotbalový manažer s povahovými vlastnostmi, jimž dominují především bezbřehá ješitnost a narcismus a z nich vyplývající přesvědčení o vlastní dokonalosti a výjimečnosti, který však díky tomuto nedisponuje takovým intelektuálním potenciálem, aby pochopil, jak hrůzostrašně Zbrojovce škodí. Jsem si jist, že ho lze bez nadsázky označit za největší neštěstí, katastrofu a tragédii, která Zbrojovku mohla postihnout. Doslova se bojím spekulovat o tom, co se stane, pokud se tento černý scénář naplní. Nelze přitom totiž pominout ani tu variantu, že sestupemdo MSFL z Brna nadlouho zmizí profesionální fotbal.

#45351

Nyvlt | 8.5.2024 21:36

Děs a hrůza , to se nedá ani komentovat . Borci ten zápas odchodili jako kdyby už dostali vyhazov přitom Žižkov byl hratelný. Psal jsem , že záchrana je téměř jistá , no tak to jsem se pořádně seknul . S tím co předvádí to možná bude drama do posledního zápasu .

#45350

ivoš | 8.5.2024 20:15 | Příspěvek byl editován

To už je vrchol! Oni mají zájem fakt sestoupit!!!!!!! Ať si laskavě uvědomí, že by béčku zhatili postup!!!!!!!!!!

#45349

Svaťa | 8.5.2024 20:00

Tak jsem se škaredě spletl. Místo tří bodíků ostudná prohra a počítám, že na Líšni dostane Zbrojovka pěknej nářez protože když srovnám hru obou manšaftů, tak je natom Líšen ve všech směrech lepší. Dnešní zápas někteří frajeři jen odchodili a nebyla znát žádná chuť ke hře. Už aby byl konec ročníku a snad nebude na konci sešup o ligu níž. Čus

#45348

Svaťa | 7.5.2024 11:47

Nevím co je natom pravdy, ale Zábranský prý touží po Lužánkách. Nová multifunkční hala prý nepojme víc jak 12700 divákú na hokej a další sporty jako jsou házená, tenis, volejbal, basketbal, box. Na fotbalový stánek misto veledromu asi nebudou ty správné finance. Nové multifunkční hřiště co mělo stát za Lužánkami místo hokejové haly magistrát zase odpískal a nebude. Že by develoloperské loby zase zvítězilo ?? Asi žádná novinka že ?? Chtěl bych být zlatá muška !!! Zítra máme Žižkov tak snad za tři bodíky.

#45347

mirsaw | 6.5.2024 21:45

tak nakonec to všechno dobře dopadlo

#45346

ivoš | 5.5.2024 09:21

Tři body dobrý. Kde brat kvalitní hráče? Snad nový majitel ví jak na to. Určitě zkusit i některé mladé kluky ze Zbrojovky a dívat se po okolí. Na idnes rozhovor se Spáčilem, kterého přivedl HK z Prostějova, ještě práce Kotala.
Zbrojovka baráž o postup hrát nebude (jedině zázrakem), tak ať pořádně opraví Srbskou!!!!

#45345

Nyvlt | 4.5.2024 09:47

Dobré tři body ze včerejška , ale tím to taky končí , takto poskládané mužstvo na pohledný útočný fotbal prostě nemá. Poslat Štěpanovského na špílmachra byl rozhodně dobrý tah a on to zužitkoval , o tom žádná. V tom je ovšem mega problém FCZ , že žádného špílmachra fakticky nemáme . Roky se píše na df o posílení středu zálohy a příchodu hráče , který by takový post uhrál a mužstvo rozhýbal. Roky nikdo takový nepřišel. To , že jednou za čas zazáří PŠ není řešení. Záchrana je po této výhře téměř jistá , ale musí nastat velké změny a ukončit to trápení. LZ jasně řekl , že prioritou je postup tak doufejme , že to začne naplňovat .

#45344

Nyvlt | 30.4.2024 15:52

Co se týká nového majitele ( převodu akcií ) , tak za sebe bych to vyjádřil jedním slovem TRPĚLIVOST . Máme katastrofální sezonu , kdy prioritní je NESESTOUPIT a minimálně už v příštím zápase něco uhrát . To zda se LZ bude věnovat přímo FCZ nebo někoho pověří či jaké budou změny + posily atd. ukáže čas a možná již brzy letní přestupák.

#45343

Svaťa | 30.4.2024 13:23

Reaguje na IvyYvi: Jméno nového většinového vlastníka Zbrojovky vyvolalo zcela jistě velký údiv, velké rozpaky i řadu o…

S touto obsáhlejší analýzou nejde nic než souhlasit a lépe bych to nenapsal, Já si osobně myslím, že LZ je pouze nastrčenou figurkou pro další machinace údajně starého majitele Bartoňka a jestli se mýlím, tak budu jenom rád. Je také možné, že do roka bude mít Zbrojovka opět jiného majitele a LZ je pouze prostředník. Možností je samozřejmě více a tak si holt budeme muset počkat, co se z toho vyvrbí.

#45342

IvyYvi | 30.4.2024 10:32

Jméno nového většinového vlastníka Zbrojovky vyvolalo zcela jistě velký údiv, velké rozpaky i řadu otázek. LZ je nepochybně úspěšný manažer, nicméně i jeho manažerské schopnosti i finanční možnosti mají své limity, čehož důkazem je fakt, že Kometa již celých 5 let není zářící kometou, nýbrž tuctovou, obyčejnou, občas silněji, občas slaběji blikající hvězdou. Po obchodní transakci, z níž vzešel LZ jako nový většinový vlastník Zbrojovky, mě okamžitě napadlo známé rčení o dvou židlích či dvou pánech: Na dvou židlích se nedá plnohodnotně sedět, resp. dvěma pánům nelze plnohodnotně sloužit. Aby to nakonec nedopadlo tak, že Zbrojovka půjde trochu nahoru, tj., etabluje se na několik let v klidném středu druholigové tabulky bez ambicí a šance na postup, ale i bez strachu ze sestupu, a Kometa půjde postupně dolů, do ještě větší obyčejnosti. Ono vlastně už ani nemá smysl do hokeje moc úsilí a peněz vkládat, protože hokejová extraliga už je 5 let - a dle mého odhadu ještě minimálně dalších 25 let - bude pouze o tom, kdo v playoff postoupí do finále proti Třinci a stane se tak vicemistrem. Možná právě toto LZ pochopil a vzdal snahu přivést Kometu zpět na výsluní. A ještě jeden faktor ke Zbrojovce: Jakýkoli majetkový podíl VB, byť třeba jen půl procenta,
je spolehlivou zárukou, že tento člověk bude nadále Zbrojovku ničit. A otázky: Bude LZ skutečně klub řídit nebo je to jen bílý kůň, přes kterého bude VB dál pokračovat ve svém díle zkázy? Je to černý scénář, ale ne nepravděpodobný. Nicméně budu velmi rád, když za rok zjistím, že jsem se mýlil.

#45341

Svaťa | 28.4.2024 20:14

Většina hráčů Zbrojovky je o mnoho pomalejší /línější/ než soupeř, to stejné platí i o technické vyspělosti a zdatnosti /velice špatné zpracování míče a posunutí si jej rovnou do běhu/ udělat kličku a přesně přihrát je neřešitelný problém atd. A to vše se učí již v přípravkách a to asi naši hráči zrovna chyběli. Nevím co víc dodat, ale vím, že jestli neudělají hoši nějaké body v trápící se Příbrami, tak bude pořádný hořko kyselo.

#45340

ivoš | 28.4.2024 11:00

Páteční zápas má být zase v televizi, tak prohra jistá a blízký sestup. Pokud by béčko bylo první, tak by mu áčko zhatilo postup! Proberou se hráči áčka už konečně?!!!! Nebo je jejich cílem sestup?
Bartoněk to dovedl na samé dno!!!

#45339

Nyvlt | 28.4.2024 08:03 | Příspěvek byl editován

S Opavou opět hrůza , která nepřinesla ani bod. Hru a výkony jedinců nechci ani komentovat , je to pořád dokola stejný zmar . Snad se prodejem uklidní situace , noo každopádně Zábranský bude mít obrovskou práci postavit FCZ na nohy .

#45338

ivoš | 27.4.2024 12:41

Dneska nechat hráče hrát a nedělat blbosti, může se stat, že se naštvou a zápas vypustí!
Kromě povzbuzování křičet i Bartoněk ven!!!!

#45337

PZZB | 25.4.2024 22:25

Deset otázek pro majitele Zbrojovky: [odkaz]

#45336

ivoš | 25.4.2024 20:08

Bartoněk neví, jak ho lidí nesnáší? To je neskutečné!!!!!!!Ten má hroší kůžu a to jeho podrazácké jednání! Aby tímto neutrpěla jak Kometa, tak i Zbrojovka. Hráče povzbuzovat, oni za Bartoňka nemůžou.

#45335

Nyvlt | 25.4.2024 15:13

Před rokem se Kania zajímal o koupi FCZ a takto to dopadlo : Majitel Slovanu Liberec Kania komentuje situaci ohledně nového majitele Zbrojovky Brno! Po jedné schůzce jsem zjistil, že to nemá význam, řekl .

#45334

Nyvlt | 25.4.2024 14:46

No tak to je pecka - Novým majitelem Zbrojovky Brno se stal hokejový boss Libor Zábranský . To by mohla být jedna permice na hokej i fotbal

#45333

Svaťa | 25.4.2024 12:43

Nevím co to má zase znamenat, ale Zábranský brečí že pomalu nemá ani na chod Komety a nejednou se stává 80% majitelem Zbrojovky . Svoreň byl asi pouze nastrčená figurka protože nemá finance a tak bych rád věděl, kdo má těch zbylých 20%. Je to jeden podraz za druhým a to jen proto, aby se fanoušci asi uklidnili ?? Kolik těch nových majitelů Bartoněk ještě přivede ???

#45332

ivoš | 24.4.2024 21:21

Co ten Bartoněk zase vyvádí? Někdo mu asi dal úkol zlikvidovat Zbrojovku!

#45331

Svaťa | 22.4.2024 14:45

Hoši běhali, to se jim upřít nedá ale zase to bylo na úkor přesnosti přihrávek. Většina jich šla na paty a to čutání si před vlastním gólmanem to je hrůza a taky se nám to díky Giamfimu vymstilo. Co se týče střelby tak ta je pořád skoro nulová. Hráči se musí přestat bát střelby z větší vzdálenosti, protože bez střeleckých pokusů nikdy nebudou padat góly a je lepší nepovedená střelba, než si nechat vzít zbytečným kličkováním balón. Alibistické vysoké centry do malého vápna schytá brankář a pak snad pomůže nízký střílený centr, který se může odrazit od kohokoliv do brány. Snad Opavu uděláme

#45330

Nyvlt | 21.4.2024 09:29 | Příspěvek byl editován

Z Vyškova bod dobrý , očividně se hrálo na remízu a potvrdil to svým výrokem i trenér . Nový trenér má záchranářský úkol a na to jsou potřeba body , postup do ligy je absolutně mimo realitu . Gyamfi nemůže hrát , ty chyby které dělá jsou fatální a není to o jen gólu který jde na jeho triko . Celá obrana je dost laxní , stačilo se dívat na Pernicu , který je absolutně bez rychlosti a drajfu . Přechod do útoku z ligového pohledu taky hrůza. Jinak momentálně na víc jak střed 2 ligy nemáme .

#45329

ivoš | 19.4.2024 19:36

Nakopne je ta výhra, nebo budou zase pokračovat ve starých šlépějích? Zítra Zbrojovka opět v televizi. Kdyby nebyla Zbrojovka, koho by tam dali, že? Předloni to byl snad světový rekord, kolikrát v TV byla, to ani tu jejich milovanou Spartičku tam jiné televize tolik nedávaly.

#45328

Nyvlt | 18.4.2024 06:50

S Jihlavou to nebyl zrovna ideální fotbal , ale posun byl znát a zlaté tři body. Kluci to odmakali - zmizela laxnost a tentokrát nás podržel golman . Musíme si přiznat , že hrajeme o udržení a rozhodující jsou body nikoliv krása. Emoce nového trenéra byly taky parádní , žádná zmoklá slepice .
Pokud jde o budoucnost FCZ a nového majitele tak postrádám nějaké jasnější vyjádření kolik do fotbalu chce dávat. Nový majitel Liberce ( paradoxně Moravan ) např. predikoval , že jenom do posil nasype 80 mil. V posledním rozhovoru dokonce zmínil , že by v Liberci v budoucnu rád LM ( no uvidíme ) . Jenže tím vzniká celkem problém , protože fotbalový trh v ČR je hodně malinkatý a fakticky už tady jsou S+S+Plzeń a otázka zní KDE BRÁT když na trhu nic není ( vykoupeno silnou trojkou ) a přibude finančně silný ambiciózní Liberec . Navíc pro Liberec hraje i blízkost ku Praze. Nyní je ovšem podstatné zachránit áčko , postup béčka a snad bude na Zbrojovce zase líp.

#45327

Svaťa | 17.4.2024 16:10

Za takovou hru, nejhorší vedení v dějinách FC Zbrojovka, ostudně nejdražší vstupné, nejdražší fanshop ve druhé lize a i někde i v lize první by mělo být do konce sezóny vstupné zdarma a permice by měly platit i na novou sezónu. Tak by dokázalo vedení FCZB a taky hráči, že o své fanoušky stojí. Jdu se chystat a jsem zvědavý, jak se pod Křížem uvedou ????

#45326

ivoš | 16.4.2024 20:31

Ne, aby zítra byl protest, že se utkání nedohraje, to by Zbrojovce vůbec nepomohlo, právě naopak by se více přiblížila sestupu a když prohraje tak bohužel taky. Budou už hráči konečně pořádně hrát????!!!
Smutné-2 Moraváci z Brna, nasáčkovali se do Prahy a podporují mužstva z Čech místo Moravy!

#45325

Svaťa | 16.4.2024 09:50

Kdyby nedostávali peníze, tak by se to asi profláklo daleko dřív. Co přinese výměna trenérů se uvidí, ale změny v základu asi budou a na některých postech by mohl nastoupit taky někdo z "B" týmu. To všechno se pozná již zítra s Jihlavou. Tak přeji Křížovi vítězný vstup na trenérskou lavičku áčka.

#45324

ivoš | 15.4.2024 19:34

Reaguje na Nyvlt: Souhlas se vším co jsi napsal. Jenom dodám , mám pocit , že hráči to bojkotují a nechcou vyhrávat . …

Taky si myslím, že nechcou vyhrávat a bojkotují to, prý jim neposílají peníze. Pokud je to pravda, tak žádná výměna trenéra nepomůže! Když Bartoněk nemá peníze, může prodat svůj mlýn a hned je bude mít. Jinde se taky stalo, že hráči nedostávali včas peníze, ale takhle na hru nekašlali jako tady. Ve středu ať hrají ti, kteří budou za Zbrojovku bojovat a ne se na hřišti ploužit.

#45323

Nyvlt | 15.4.2024 06:28

#45322

Svaťa | 14.4.2024 20:40

Za celých 45 let co fandím Zbrojovce a chodím až na výjimky na každý domácí zápas a sem ta i ven, tak takovou hrůzu jako dnes jsem nezažil. To již začíná smrdět sestupem a dnes už víme, že o postupu mezi elitu se nám bude ještě dlouho jenom zdát. Bartoněk s Psotkou a celým vedením jsou obyčejnými hrobaři brněnské Zbrojovky a Svoreň prý nemá kapitál na její udržení. Posily nejsou posily a ani nehrají a za prodané hráče nemáme snad kromě Ševčíka na nikoho ani opci. Tuto sezónu snad přežiju a co bude v nové nevím. Nervy mám jenom jedny a zdraví je pro mě již přednější. Zatím čus. Jdu si poslechnout ty pozápasové bláboly.

Načíst další