Přihlásit | Registrovat

Seznam článků

V Udavačově bez bodu
21. 3. 2019 10:13

V Udavačově bez bodu

Po kanonádě, kterou odnesla žižkovská Viktoria, jsme tentokrát zajížděli na půdu lídra soutěže do Českých Budějovic. S Udavači, jak místním my Zbrojováci přezdíváme, to mělo být pokračování skvěle nastartovaného jarního tažení za vytouženým postupem.

Šestibodový víkend!
6. 3. 2019 13:50

Šestibodový víkend!

Po dlouhé zimní pauze se nám rozjela znovu i ligová soutěž. Na jaře budeme bojovat o návrat do první ligy a první krok jsme měli udělat již první březnovou sobotu na hřišti Chrudimi. Hned následující den následoval výjezd do Bratislavy, kde jsme podpořili kamarády z bratislavského Slovanu při jejich velké chvíli - otevírání nového stadionu. A víkend to byl opravdu úspěšný, z obou zápasu si naše týmy připisují plný počet bodů!

Družební víkend!
28. 2. 2019 10:50

Družební víkend!

Po dlouhé zimní pauze nám opět začíná období ligových zápasů, kde budeme tentokrát bojovat o návrat mezi elitu. A aby toho nebylo na první víkend málo, hned po zápase s Chrudimí nás čeká družební zápas kamarádů ze Slovanu!

Podzimní finiš
19. 11. 2018 21:39

Podzimní finiš

Vzhledem k teplotám, které venku začaly panovat je možná dobře, že v pátek se odehraje poslední letošní zápas naší Flinty. Poté nás bude čekat několikaměsíční zimní pauza, kdy se budeme připravovat na jarní boje o postup.

Jasná výhra nad Chachary
Reporty 7. 11. 2018 10:41

Jasná výhra nad Chachary

V neděli se stalo to, na co jsme všichni tak dlouho čekali. Naše Flinta poprvé v sezóně zaznamenala dvě vítězství v řadě. V tomto kole to odnesly Vítkovice a atmosféra na zápase tentokrát odpovídala předvedené hře. Obojí bylo výborné. Až se většině příchozích nechtělo věřit, že se vše takto perfektně sešlo.

Další venkovní výhra se zrodila v Hradci
Výjezdy Reporty 31. 10. 2018 09:10

Další venkovní výhra se zrodila v Hradci

Ačkoliv domácí zápas s antifotbalovým Sokolovem se příliš nevyvedl, nenechali se naši borci zlomit a na hřišti Hradce Králové urvali celou výhru, kterou znovu přiblížili postupovým pozicím.

Ohlédnutí za Sokolovem
Reporty 23. 10. 2018 19:21

Ohlédnutí za Sokolovem

Ačkoliv by se mohlo zdát, že nedělní zápas proti sokolovskému Baníku byl jen další nudnou nevyvedenou remízou, není tomu tak. Všichni, kdo tentokrát na Srbskou dorazili se jistojistě nenudili.

Se Sokolovem v neděli a pod velkým choreem
18. 10. 2018 18:36

Se Sokolovem v neděli a pod velkým choreem

Další zápas letošní sezóny se kvapně blíží a již v neděli se na našem hřišti představí hráči Sokolova. Právě v tomto utkání bude představeno veliké choreo, kterým se náš tábor připomene na fanouškovské scéně.

Choreo na Sokolov vol. II
10. 10. 2018 18:49

Choreo na Sokolov vol. II

Jak již bylo v minulých dnech a týdnech několikrát řečeno a oznámeno, na zápas se Sokolovem se budeme prezentovat velkým choreem, kterým ukážeme, že Zbrojováci jednoznačně patří na prvoligovou mapu. O uplynulém víkendu se první odvážlivci postarali o tu nejméně záživnou část a nyní je potřeba na tuto práci navázat.

Tři body ze Znojma
8. 10. 2018 09:38

Tři body ze Znojma

V pátek jsme se vydali po všech možných osách do Znojma, kde naše Zbrojovka nastoupila k jihomoravskému derby a pokoušela se o první venkovní výhru, která by nás znovu o něco přiblížila čelu tabulky a vytouženému postupu.

Ohromíme Sokolov?
2. 10. 2018 15:03

Ohromíme Sokolov?

Možná si říkáte, že titulek je docela předčasný. Vždyť se Sokolovem hrajeme až v druhé polovině října. Věc se ale má tak, že je třeba se na tento zápas už teď pořádně připravit!

Před Znojmem jen dobré zprávy!
1. 10. 2018 18:45

Před Znojmem jen dobré zprávy!

Jelikož nikoho z nás výsledky z minulého týdne zřejmě moc nepotěšily, je třeba spravit si se startem týdne nového onu pokaženou náladu. Přichystali jsme si tedy pro všechny Zbrojováky mířící do Znojma skvělou zprávu. Na venkovní zápas pojedeme busem!

Jdeme zničit Varnsdorf!
28. 9. 2018 18:28

Jdeme zničit Varnsdorf!

Pohárový zápas nám nakonec i přes dobrý výkon nepřinesl šťastný konec a my jsme tak z MOL Cupu venku. Alespoň však můžeme upnout všechny své síly k ligové soutěži a zaměřit se na to, abychom hráče maximálně podpořili v jejich cestě za postupem! Další příležitost bude už v neděli.

Ostuda jako Brno
29. 8. 2018 09:54

Ostuda jako Brno

Ani ve druhé lize nejsme bohužel uchráněni od potupných okamžiků, při kterých nám pění v žilách krev. Jedním takovým okamžikem byl sobotní výjezd do Prostějova. Tým, který ještě loni hrál jen třetí nejvyšší soutěž a opírá se o hráče vyřazené z našeho oddílu, nám připravil další komplikaci v cestě za postupem.

Do Prostějova v černém
24. 8. 2018 12:35

Do Prostějova v černém

Ačkoliv po posledním ligovém zápase proti neporaženému Dynamu jsme měli radost, která se umocnila i postupem v domácím poháru přes divizní Žďár nad Sázavou, na vlakový výjezd do Prostějova se tentokrát vydáme v černém.

Udavači padli!
22. 8. 2018 14:26

Udavači padli!

Již v pátek nastoupili naši borci do dalšího druholigového zápasu, aby napravili dojem z nepovedeného vstupu do sezóny. Tentokráte byly naším soupeřem České Budějovice, které dosud nepoznaly hořkost porážky a do příjezdu na Srbskou vedly ligu.

Na Prahu!
12. 8. 2018 11:27

Na Prahu!

I ve druhé lize si užijeme zápasy s pražským soupeřem. Právě dnes zajíždí naši hoši na hřiště žižkovské Viktorie a do tabulky nečekáme nic jiného než tři body! Zápas se hraje v příznivém čase a tak snad i přes účast televize zaznamenáme slušný počet výjezdníků.

První výhra je na světě!
9. 8. 2018 20:13

První výhra je na světě!

Sice to nějakou dobu trvalo, ale už my jsme se dočkali vytouženého vítězství. Pocit, který jsme si na jaře moc neužili, jsme si tentokrát mohli vychutnat po nedělním vítězném zápase s Chrudimí. Nyní nezbývá, než doufat, že jsme my všichni, kdo jsme navštívili stadion, byli svědky zrodu vítězné šňůry, která se zastaví až na konci sezony!

Třetí pokus o tři body
5. 8. 2018 15:22

Třetí pokus o tři body

Již za pár hodin nastoupíme na Srbské k druhému letošnímu domácímu utkání a celkově ke třetímu zápasu letošního druholigového ročníku. Naši hráči v něm budou bojovat o první letošní výhru a to proti týmu Chrudimi.

První bod je na světě
3. 8. 2018 12:18

První bod je na světě

V neděli nás čekalo další kolo druhé nejvyšší fotbalové soutěže. Zbrojovka v něm s celkem slušnou diváckou podporou zajížděla na hřiště Vlašimi. Ačkoliv jsme během zápasu byli lepším týmem a ze sektoru hostí se občas ozývalo "Remízu nechceme!", nakonec můžeme být rádi, že ji máme.

První letošní výjezd je tu!
27. 7. 2018 16:18

První letošní výjezd je tu!

Ani jsme se nenadáli a už tu máme druhé kolo postupové sezóny! Jelikož v prvním utkání proti Jihlavě jsme neurvali ani bod, pojedeme si pro první letošní body do Vlašimi, kde spousta Zbrojováků nikdy nebyla. Jedná se tedy o novou a zajímavou destinaci, která stojí za navštívení!

Pro začátek (oprávněný?) pískot
25. 7. 2018 20:07

Pro začátek (oprávněný?) pískot

Máme za sebou dlouho očekávaný start druhé ligy. Kdo čekal zbrojovácký válec a neohrožený marš za postupem, musel se během nedělního podvečera chytat za hlavu. Očekávaná dominance a gólová smršť se totiž nekonala. Namísto toho jsme navázali tam, kde jsme v poslední sezoně skončili.

Jdeme do boje!
20. 7. 2018 09:55

Jdeme do boje!

Po letní pauze už je tu zase další fotbalová sezona, tentokrát druholigová, tudíž bychom si se slabšími týmy mohli užít také nějaké výhry. V minulé sezoně jich totiž bylo pomálu. První z nich se chystá na neděli, kdy k nám dorazí Jihlava!

Generálka na ligu!
11. 7. 2018 13:45

Generálka na ligu!

Letní pauza je téměř minulostí a Zbrojovka se chystá na boje o návrat do první ligy. Než se však do těchto bojů vrhneme, čeká nás ještě poslední přípravný zápas, který bude sloužit jako generálka na ligu.

Druhá liga taky liga aneb nová sezona je tu!
21. 6. 2018 09:55

Druhá liga taky liga aneb nová sezona je tu!

Sestup už máme za sebou, všichni jsme měli dostatek času se s ním vyrovnat a nyní už známe přesný rozpis příštího druholigového ročníku. Všechny nás tak čeká spousta exotických destinací, kam se snad zase dlouhou dobu nepodíváme.

Poslední ligový výjezd
23. 5. 2018 09:46

Poslední ligový výjezd

To, čeho jsme se obávali se stalo skutečností. Naše baletky pro nás žádnou záchranu nevybojovaly a Zbrojovka proto po šesti letech znovu padá do druhé ligy. V sobotu se pak nabízí poslední šance, jak si užít prvoligový výjezd. V příštím roce už nás totiž čekají jen různé Varnsdorfy, Sokolovy a další nedůstojné nesmysly.

Dokud dýcháme, doufáme!
18. 5. 2018 19:29

Dokud dýcháme, doufáme!

I přestože už nás mnozí odepisovali, podařilo se našim hráčům zabojovat a pořád tak žije naděje na naši ligovou záchranu. Zbrojovka bude bojovat o holý život s jihlavskou Vysočinou!

Na Jablonec!
4. 5. 2018 11:20

Na Jablonec!

Máme za sebou další zklamání, které si hrstka věrných masochistů prožila přímo na Julisce. Když už to vypadalo, že by se naše baletky mohly zvednout a uhrát nějaký slušný výsledek, přišla školácka chyba a poté výkon jaký známe z minulých kol. Není se tedy čemu divit, že Zbrojovka v pátek odjížděla poražená a přikovaná ke dnu prvoligové tabulky.

Vzhůru za záchranou!
27. 4. 2018 09:15

Vzhůru za záchranou!

Stalo se z toho již trochu klišé, protože v naší situaci je klíčový téměř každý zápas a každý zápas je pro nás tím zápasem jara. Tentokrát však má zápas úplně jiný rozměr a vzhledem k pozici v tabulce a závěrečné fázi sezony, ve které se nacházíme, se opravdu jedná o životně důležitý zápas!

Stále poslední
24. 4. 2018 09:35

Stále poslední

Ani v sobotu se žádné překvapení nekonalo a naši hráči prohráli s plzeňskou Viktorií 1:3. I pět kol před koncem tak zůstáváme v tabulce stále poslední.