Přihlásit | Registrovat

Seznam článků - Pozvánky

Na Boleslav!
Pozvánky 21. 10. 2016 09:44

Na Boleslav!

V sobotu hraje Zbrojovka! Nemá cenu ohlížet se zpět za tím, co bylo. Číňané měli zkrátka víc toho štěstíčka. Morálními vítězy tohoto utkání však stále zůstáváme my, jelikož slávističí soudruzi museli poručit větru a dešti, aby se původní utkání odložilo až na dobu, kdy budou všichni socialističtí bojovníci dostatečně nadopovaní košér kungpaem a všemi možnými drogami. Navíc aby slavnou Zbrojovku vůbec porazili, stálo to klub z vršovické synagogy jeden celý Barák! To Zbrojováci si takto vítězství kupovat nemusí a vyhrají vždy poctivě - zdravíme Lucku Ratajovou. Trest už se ti chýlí ke konci! No a další pokus o výhru přijde už teď v Mladé Boleslavi.

Ivánek už nemůže mluvit, teď jsou na řadě Číňané!
Pozvánky 17. 10. 2016 22:16

Ivánek už nemůže mluvit, teď jsou na řadě Číňané!

I Dalajláma ve středu fandí Zbrojovce! V sobotu padlo hned několik milníků, které nad námi visely a nepůsobily zrovna dobře. Po několika stech minut, po které jsme týmu Míry Pelty nevstřelili gól se prosadil Michal Škoda a v tom samém zápase se konečně prosadil i Kuba Řezníček, který si nechával vítězný gól na dobu, kdy už to bylo opravdu třeba. Jeho vítězná trefa totiž znamenala to, že pár desítek statečných, kteří se vydali na sever Čech do města zla, se vracelo domů se třemi body, se kterými počítal snad jen málo kdo. O to lepší příchuť tyto body mají, když si uvědomíme, že sobotní zbrojovácká výhra znamenala i konec Ivánka Horníka ve funkci sportovního ředitele. Ivánek už teď tedy nemůže mluvit a my si můžeme ve středu s klidem dát čínské kungpao.

Do Jablonce jezdila...
Pozvánky 13. 10. 2016 11:58

Do Jablonce jezdila...

V sobotu hraje Zbrojovka v Jablonci Po slavné loupeži sparťanských bodů, o které se nám podařilo minule za drobné pomoci Lucky Ratajové obrat Rudou chátru, se Zbrojovka vydává do sudetského Gablonze, kde ji přivítají doácí v čele s nejslavnějším Finem působicím v českém fotbale samotným Peltavenem. Stejně jako třeba Sparta nebo Příbram i Jablonec patří v české lize mezi kluby, které zosobňují zlo a my jim můžeme přát jen to nejhorší. Je proto důležité tuto naši nenávist přenést i do hlediště a na sever vyjet v co největším počtu. Jedině tak totiž nahecujeme naše borce, aby tuto zelenou špínu zadupali do země, kam patří. Morálka by měla být po zápase se Spartou na nejvyšší možné úrovni, tak ji pojďme udržet po zbytek podzimu a využít maximálně v náš prospěch.

Na Rudochy!
Pozvánky 30. 9. 2016 11:40

Na Rudochy!

V neděli proti Rudé chátře! Ačkoliv podzim se zatím nevyvíjel úplně podle představ všech Zbrojováků natěšených na spanilou ligovou jízdu, nyní přichází zápas, který může celý podzim zlomit a dát mu místo smutné šedi úplně jinou barvu! Po několika měsících se po celé Moravě a hlavně po našem Brně začínají znovu rojit rudí špinavci, o kterých nebylo od památného květnového zápasu, kdy letenskou sebranku potupil náš Lojzík ani vidu ani slechu.

Moravské derby
Pozvánky 25. 8. 2016 13:18

Moravské derby

Zápasem s Libercem se sezona ještě o něco více rozjela a pokračujeme stále dál! Před reprezentační přestávkou nás čeká ještě jeden ligový zápas a víkend ve znamení Zbrojovky. Tato sobota se v celém Brně ponese v duchu moravského derby.

Za kapitána!
Pozvánky 12. 8. 2016 14:38

Za kapitána!

Zbrojovka - Teplice