Přihlásit | Registrovat

Seznam článků - Reporty

Jasná výhra nad Chachary
Reporty 7. 11. 2018 10:41

Jasná výhra nad Chachary

V neděli se stalo to, na co jsme všichni tak dlouho čekali. Naše Flinta poprvé v sezóně zaznamenala dvě vítězství v řadě. V tomto kole to odnesly Vítkovice a atmosféra na zápase tentokrát odpovídala předvedené hře. Obojí bylo výborné. Až se většině příchozích nechtělo věřit, že se vše takto perfektně sešlo.

Další venkovní výhra se zrodila v Hradci
Výjezdy Reporty 31. 10. 2018 09:10

Další venkovní výhra se zrodila v Hradci

Ačkoliv domácí zápas s antifotbalovým Sokolovem se příliš nevyvedl, nenechali se naši borci zlomit a na hřišti Hradce Králové urvali celou výhru, kterou znovu přiblížili postupovým pozicím.

Ohlédnutí za Sokolovem
Reporty 23. 10. 2018 19:21

Ohlédnutí za Sokolovem

Ačkoliv by se mohlo zdát, že nedělní zápas proti sokolovskému Baníku byl jen další nudnou nevyvedenou remízou, není tomu tak. Všichni, kdo tentokrát na Srbskou dorazili se jistojistě nenudili.

Až moc nadopovaní klokani...
Reporty 12. 9. 2016 20:49

Až moc nadopovaní klokani...

Report z Bohemky Že jsou fanoušci Bohemky příznivci kdejaké pilulky či jiné návýkové látky není nic nezvyklého a ví o tom téměř každý, kdo se někdy s Bohemáky setkal. Tentokrát na to bohužel doplatil i náš tým, který se s naspeedovanými klokany nemohl moc měřit, a tak jsme i my po dlouhé době poznali hořkost porážky.

REPORT: Zbrojovka - Slovácko
Reporty 29. 8. 2016 15:14

REPORT: Zbrojovka - Slovácko

Tak jsme se konečně dočkali! Poslední zápas proti modrobílé slovácké lůze byl v mnoha ohledech průlomový. Po dlouhých letech se na brněnský trávník vrátil náš slavný odchovanec Honza Polák, který nakonec i zajistil naše první vítězství v této sezoně a zasloužil se o to, že i po čtyřech kolech jsme pořád NEPORAŽENÍ!

REPORT:  Liberce - Zbrojovka
Reporty 23. 8. 2016 14:21

REPORT: Liberce - Zbrojovka

V neděli se Zbrojováci vydali na další ze seriálu Nekonečná cesta neporažených za třemi body. Tentokrát se nám do cesty postavili hráči Liberce, vrátivší se z dalekého Kypru. Celý Liberec nastoupil v modrém, jen v bráně jeho hráče jistila černá a věčně druhá díra, která má již své nejlepší roky kariéry za sebou.

REPORT: Zbrojovka - Teplice
Reporty 17. 8. 2016 14:26

REPORT: Zbrojovka - Teplice

Report z domácího zápasu