Přihlásit | Registrovat

Seznam článků - Reporty

Zbrojovka není Inter
Reporty 4. 10. 2016 23:56

Zbrojovka není Inter

Rudá bída = naše radost! V neděli se v Brně představil soupeř ze všech nejhorší a nejnenáviděnější. Netřeba chodit dlouho okolo rudé kaše, jednalo se samozřejmě o pražskou Spartu. V celém Štatlu se snad nenašel jediný člověk, kterého by tento duel nechal chladným. Na straně jedné my Zbrojováci, krásní a zdraví hoši plní sil a lásky ke svému klubu a hlavně domovu. Na té druhé straně namyšlení Cajzlové a s nimi také to nejhorší lidské dno, na které může jakýkoliv člověk klesnout - moravští a především brněnští Sparťané, zrádci vlastní krve. Pod tímto nejnižším dnem pak ještě brněnský lord Ajvontmór, který je od žhavé ukrajinské příhody, kdy se po jeho zádech proháněl neposedný bičík, vášnivým milovníkem pražského náhradníka Davida Bičíka.

Až moc nadopovaní klokani...
Reporty 12. 9. 2016 20:49

Až moc nadopovaní klokani...

Report z Bohemky Že jsou fanoušci Bohemky příznivci kdejaké pilulky či jiné návýkové látky není nic nezvyklého a ví o tom téměř každý, kdo se někdy s Bohemáky setkal. Tentokrát na to bohužel doplatil i náš tým, který se s naspeedovanými klokany nemohl moc měřit, a tak jsme i my po dlouhé době poznali hořkost porážky.

REPORT: Zbrojovka - Slovácko
Reporty 29. 8. 2016 15:14

REPORT: Zbrojovka - Slovácko

Tak jsme se konečně dočkali! Poslední zápas proti modrobílé slovácké lůze byl v mnoha ohledech průlomový. Po dlouhých letech se na brněnský trávník vrátil náš slavný odchovanec Honza Polák, který nakonec i zajistil naše první vítězství v této sezoně a zasloužil se o to, že i po čtyřech kolech jsme pořád NEPORAŽENÍ!

REPORT:  Liberce - Zbrojovka
Reporty 23. 8. 2016 14:21

REPORT: Liberce - Zbrojovka

V neděli se Zbrojováci vydali na další ze seriálu Nekonečná cesta neporažených za třemi body. Tentokrát se nám do cesty postavili hráči Liberce, vrátivší se z dalekého Kypru. Celý Liberec nastoupil v modrém, jen v bráně jeho hráče jistila černá a věčně druhá díra, která má již své nejlepší roky kariéry za sebou.

REPORT: Zbrojovka - Teplice
Reporty 17. 8. 2016 14:26

REPORT: Zbrojovka - Teplice

Report z domácího zápasu