Přihlásit | Registrovat
Až moc nadopovaní klokani...
Reporty 12. 9. 2016 20:49

Až moc nadopovaní klokani...

Report z Bohemky Že jsou fanoušci Bohemky příznivci kdejaké pilulky či jiné návýkové látky není nic nezvyklého a ví o tom téměř každý, kdo se někdy s Bohemáky setkal. Tentokrát na to bohužel doplatil i náš tým, který se s naspeedovanými klokany nemohl moc měřit, a tak jsme i my po dlouhé době poznali hořkost porážky.

Že jsou fanoušci Bohemky příznivci kdejaké pilulky či jiné návýkové látky není nic nezvyklého a ví o tom téměř každý, kdo se někdy s Bohemáky setkal. Tentokrát na to bohužel doplatil i náš tým, který se s naspeedovanými klokany nemohl moc měřit, a tak jsme i my po dlouhé době poznali hořkost porážky.

Do Prahy se tuto neděli každý vydal po vlastní ose, někdo vlakem, někdo autem. Všem co vyrazili, to neulehčuje ani pořádné horko, které znovu potvrzuje, že počasí v této sezoně fandí Spartě a je zatvrzele proti Zbrojovákům. Bohužel už první poločas dal znát, že to v tomto zápase nebudeme mít jednoduché. Nemožní klokani, kteří se u nás na jaře předvedli jako neschopní a totálně zbyteční se tentokrát před zápasem někde potkali s jejich fandy a pravděpodobně si dali nějaký drogový dýchánek. V první půli totiž našim borcům nasázeli rovnou tři kusy a zápas byl tím pádem rozhodnutý.

V druhé půli už se tak jenom dohrávalo a úmorné horko atmosféře také moc nepřidávalo. Každý v našem sektoru se tak mohl na sluníčku pěkně opálit a do Brna se tak místo tří bodů přivezl aspoň nějaký ten bronz. Ten se bude hodit za rok, až se příští léto vydáme do Evropy, protože ani tahle trapná porážka nemění nic na tom, že tento rok míří UEFA do Brna! Prohra s nadopovaným týmem se totiž snad ani jako prohra brát nedá a na jaře té zelené vačnaté pakáži ukážeme zač je toho loket!