Přihlásit | Registrovat
Jasná výhra nad Chachary
Reporty 7. 11. 2018 10:41

Jasná výhra nad Chachary

V neděli se stalo to, na co jsme všichni tak dlouho čekali. Naše Flinta poprvé v sezóně zaznamenala dvě vítězství v řadě. V tomto kole to odnesly Vítkovice a atmosféra na zápase tentokrát odpovídala předvedené hře. Obojí bylo výborné. Až se většině příchozích nechtělo věřit, že se vše takto perfektně sešlo.

Ze strany Zbrojováků v hledišti se jednalo o další povedené představení. Nadšení a zápal vypadaly jako by na Srbskou nepřijely Vítkovice, ale rovnou Baník. Pokud se povede zopakovat více takových zápasů, určitě půjdeme nahoru i v návštěvnosti a předvedeme fotbalové veřejnosti, že do první ligy patříme skutečně po všech stránkách. 

Na skvělý výkon tribun navázali i borci na hřišti a soupeře jednoduše sfoukli. Už po první půli, kdy Vítky dostaly tři fíky, nebylo o čem a druhá půle už se dohrávala spíše jen z povinosti. I v ní však bylo vidět, že borci se fotbalem baví a tak přicházely i zasloužené šance. Škoda jen, že se jich nepodařilo proměnit více. Alespoň nás může hřát, že Magy se vrátil po krátké pauze v TOP formě a i za těch pár minut, co na hřišti strávil, dokázal znovu dát gól. 

Tentokráte nezbývá než nám vše za předvedené nedělní výkony zatleskat a už se můžeme těšit do Třince!