Přihlásit | Registrovat
Ohlédnutí za Sokolovem
Reporty 23. 10. 2018 19:21

Ohlédnutí za Sokolovem

Ačkoliv by se mohlo zdát, že nedělní zápas proti sokolovskému Baníku byl jen další nudnou nevyvedenou remízou, není tomu tak. Všichni, kdo tentokrát na Srbskou dorazili se jistojistě nenudili.

Pokud snad někoho nebavilo dění na hřišti, kde se borci v červených dresech marně snažili rozbít beton v podobě úporné, většinu zápasu až antifotbalové obrany Sokolova, mohl se bavit děním v hledišti.

Příští týden nás čeká velmi významné datum, kdy bude náš samostatný stát slavit století od svého založení. Zbrojováci se tak tentokrát nechali touto událostí inspirovat a vytvořili choreo, které mělo tento slavný okamžik naší historie připomínat. Když už však bylo v řešení téma historie, rozhodlo se, že by byla škoda zůstat jen u této jedné události, když jich je k připomenutí více a nedělní prezentace tak měla části celkem tři.

Zatímco v 10. minutě se slavilo, tak o patnáct minut později už jsme tak veselí nebyli. Zavzpomínali jsme si totiž na sedmdesátileté výročí oficiálního zrušení naší moravské země.

Jelikož se však nikdy nemá končit v negativním duchu, poslední část se opět věnovala veselejšímu tématu. Tentokrát se jednalo o připomínku založení našeho občanské sdružení. Právě letos totiž Zbrojováci oslaví již deset let svojí existence.

Jak je vidět na přiložených fotografiích, celá prezentace se povedla výborně a je tak potřeba poděkovat všem, kdo se na ní podíleli. Ať už se jedná o samotné tvůrce, kteří obětovali svůj volný čas k tomu, aby se akce mohla uskutečnit, tak i všem ostatním fanouškům, kteří v neděli nenechali Flintu ve štychu, dorazili na stadion a posléze se zúčastnili i samotného chorea.

Jelikož choreo bylo obrovské, je nasnadě dodat, že bylo také drahé. Náklady na celou tuto legraci se přehouply přes 33 000 Kč. Aby se mohly podobné akce uskutečnit častěji, rádi bychom s pomocí všech Zbrojováků finanční konto fanklubu opět uzdravili. V tomto případě pomůže jakákoliv částka, i kdyby měla být jen symbolická. Prosíme tedy, přispějte na 2200178929/2010. Odměnou nám všem bude další choreo, kterým opět všem dáme vědět, že patříme na fotbalovou mapu a sestup na tomto faktu nic nezmění.

Nyní už se můžeme všichni těšit na další choreo, které snad bude připraveno na zápas s lepším soupeřem. Týmy, které do Brna jezdí se záměrem zaparkovat ve svém vápně autobus a po závěrečném hvizdu se z bezbrankové remízy radují jako by vyhrály Bundesligu, už nás zde totiž poněkud nudí a výrazně nám otravují jinak fantastická nedělní odpoledne.

Fotogalerie

Zbrojováci vytahují během zápasu 3 velké chorea.