Přihlásit | Registrovat
REPORT: 1.SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno 2:0
11. 8. 2021 14:04

REPORT: 1.SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno 2:0

Kdyby nebyl ten fotbal...

Sobotní termín, krátká vzdálenost, pěkné počasí, zaplněný hostující sektor... Samá pozitiva a záruka kvalitního výjezdu, kdyby však nebyl ten fotbal!

Hodnotit náš výkon nemá moc cenu. Průměrný Prostějov nás svou houževnatostí přejel. Takže po prvních dvou (vydřených) kolech zpátky na zem. Takhle si nepředstavujeme souboj o přímý postup mezi tuzemskou ellitu, kam Zbrojovka patří!

Velké díky patří všem 150 fanouškům, kteří na 100% zaplnili celkovou kapacitu hostujícího sektoru. Do druhého inkasovaného gólu jsme dělali slušný doping, tak to má vypadat!  K choreografii, která se vizuálně povedla, se radši vyjadřovat nebudeme, protože "OFF" byli spíše naší hráči. 

Na zápas si taktéž našli cestu 2 fanoušci Slovanu Bratislava a 6 fanoušků Austrie Wien. Děkujeme!

Dnes nás čeká pohárový zápas ve Žďáru nad Sázavou. Tak uvidíme, jak naší hráči zabojují o Evropu :)) 

-Ultras Brno-

Fotogalerie

Výjezd do Prostějova!