Přihlásit | Registrovat
REPORT: FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha B 2:1
5. 10. 2021 09:41

Je to tam! Náskok na druhé místo se nám zase o něco málo navýšil.

Celkem slušná návštěva (4018 fanoušků) viděla vybojovanou výhru nad béčkem všem nemilované Sparty. Slušná návštěva to byla i napříč tomu, že byl zápas vysílán v TV.

Motivace byla velká! Utkal se první s věčně druhým
První poločas byl jasně v naší režii, tam jsme klidně mohli uskočit na rozdíl více než jedné branky a druhý poločas by pak vypadal jinak. Naštěstí jsme na gól Sparty rychle odpověděli a pak už silou vůle a za hlasité podpory tribun vybojovali výhru 2:1.
Díky hráčům a fanouškům! Zase jsme měli o něco hezčí víkend.
Přijelo i pár hostů, ale k těm se vyjadřovat nebudeme. Moravští sparťani si žádnou pozornost nezaslouží.

Druhý den nás pak pozvali kamarádi z Austrie Wien na narozeninový výjezd do Wolfsbergu. Kluci ze skupiny Fanatics slavili 20 let na tribunách! Díky za pozvání a všechno nejlepší!

Zítra nás čeká jeden z nejdelších výjezdů (do Varnsdorfu). A jak jinak potrénovat na vysněnou Evropu, než výjezdem do tak vzdálených míst a ještě k tomu ve všední den?