Přihlásit | Registrovat
Se Sokolovem v neděli a pod velkým choreem
18. 10. 2018 18:36

Se Sokolovem v neděli a pod velkým choreem

Další zápas letošní sezóny se kvapně blíží a již v neděli se na našem hřišti představí hráči Sokolova. Právě v tomto utkání bude představeno veliké choreo, kterým se náš tábor připomene na fanouškovské scéně.

A aby věcí, na které se můžeme v neděli těšit, nebylo málo, je velmi pravděpodobné, že hosté proti nám vyrukují i s opravdovou fotbalovou hvězdou. Ptáte se, kdo že to má být? Malou nápovědou budiž úvodní fotka tohoto článku. Pro ty, kdo by stále tápali a nevěděli, dodáme, že za Sokolov nastoupí legendární Stanislav Vávra. Odchovanec naší milované Zbrojovky, který prošel takovými kluby jako je FK Třinec či ŠTK Šamorín se nyní představí v dresu věhlasného Baníku, a proto tentokrát nebude na hřišti o zajímavé situace nouze. 

Akce odehrávající se v hledišti, pak nebude úplně jednoduchá, a proto budou tvůrci chorea potřebovat maximální součinnost vás fanoušků, aby všechna investovaná snaha a čas nepřišly vniveč. Při výrobě chorea se jen v první polovině spotřebovalo přes tři kilometry izolepy a spousta dalšího materiálu jako jsou barvy, igelity aj. Tento počin se tak stal poněkud nákladným a budeme proto rádi za jakýkoliv příspěvek. Přispívat můžete během nedělního utkání do kasiček našich dobrovolnic případně na účet OS Zbrojováci 2200178929 / 2010. 

Nedělní program je proto jasný. Od 18:00 na Městském fotbalovém stadioně Srbská přejedeme Sokolov!