Přihlásit | Registrovat
Udavači padli!
22. 8. 2018 14:26

Udavači padli!

Již v pátek nastoupili naši borci do dalšího druholigového zápasu, aby napravili dojem z nepovedeného vstupu do sezóny. Tentokráte byly naším soupeřem České Budějovice, které dosud nepoznaly hořkost porážky a do příjezdu na Srbskou vedly ligu.

Utkání jsme začali skvěle a to jak na hřišti, tak i v hledišti. Atmosféra byla výborná a to i navzdory faktu, že si nás znovu pro své vysílání vybrala Česká televize, která se takto nejspíš rozhodla úplně rozpustit naši fanouškovskou obec sezením Zbrojováků na gaučích s očima přilepenýma k televizi. 

Poprvé nás nerozjásal nikdo jiný než náš klasický střelec. Magi krásně prodloužil centr z kopačky Lutyho a už jsme vedli. Do půlky si navíc Udavači stihli vstřelit ještě vlastní gól a my tak odcházeli s klidným dvougólovým vedením.

Ve druhé půli už byl výkon sice slabší, ale nakonec jsme i přes brzy inkasovanou branku vedení udrželi a smazali část ztráty na postupové příčky. 

Dalším klíčovým utkáním tak bude dnešní zápas ve Žďáře nad Sázavou, kde si půjdeme pro postup do dalšího kola ligového poháru!