Bod z komorního utkání s Bohemkou
14. 8. 2017 22:48

Bod z komorního utkání s Bohemkou

Druhý domácí zápas jsme odehráli proti pražské Bohemce. Velmi hratelným soupeřem, jehož porážka měla tým nastartovat a vyvést jej z krize, která Flintu nepochybně postihla. Nakonec však utkání skončilo pouze remízou, za kterou můžeme být v jistých ohledech i rádi.
Na Bohemku žádný kotel!
11. 8. 2017 09:51

Na Bohemku žádný kotel!

V sobotu nás čeká veledůležité utkání proti zelené bohemácké lůze. Jestliže se nám podaří vyhrát, pak můžeme jít s klidem do dalšího venkovního špílu. A právě v této chvíli potřebují všichni borci na hřišti naši pomoc úplně nejvíce. Je třeba cítit podporu z plných ochozů, aby bylo vidět, že my se nevzdáváme ani v téhle nepříjemné situaci.
Slabší začátek
9. 8. 2017 20:03

Slabší začátek

Tak začátek sezony máme za sebou. Chtělo by se říct úspěšně, ale to bohužel v našem případě není tak úplně pravda. Po dvou kolech jsme stále s nulou na kontě a v poháru jsme si střihli jen krátkou epizodku, na kterou by nejraději všichni zapomněli. Že je situace špatná a trápí nás všechny, je více než jasné. Bohužel z těch, které by to mělo trápit ze všech nejvíce, tíží celá situace jen pár jedinců. Ale vše postupně...
Výjezd do Zlína
1. 8. 2017 10:28

Výjezd do Zlína

Stejně jako několikrát v loňské sezoně i letos vypravíme do Zlína taxíky. Cena bude víc než příznivá. Za odvoz ke stadionu i zpět zaplatíte 390 Kč. Věříme tedy, že nás na tento zápas vyrazí co nejvíce právě tímto způsobem. Sraz je naplánovan na 14:00 u Bohémy. Ve 14:15 potom všichni vyrazíme na zápas. Závazné přihlášky lze zasílat na email zbrojovaci@gmail.com. Platba bude probíhat předem na účet OS Zbrojováci 2200178929/2010. Pro prvních 25 účastníků našeho báječného zájezdu je nachystána i vstupenka zdarma! Takže neváhejte a registrujte se co nejdříve!
Nevydařený začátek sezony
31. 7. 2017 13:35

Nevydařený začátek sezony

Zápas, který začal nejen sezonu Zbrojováků, ale celý ligový ročník vůbec, je za námi. Je třeba říct, že co se týče výsledku, spousta z nás by jej nejradši zapomněla. Na hřišti předvedl Baník notnou dávku štěstí a v kombinaci s naší nevalnou hrou se z toho vyklubala první letošní prohra. Útěchou však může být představení Zbrojováků v hledišti, které bylo na velice vysoké úrovni.
Liga je tu!
25. 7. 2017 21:34

Liga je tu!

Jak už se stalo v posledních letech zvykem, konec července se nese ve znamení začátku ligových bojů. Nejinak tomu bude i tentokrát, ročník 2017/2018 je za dveřmi a všichni jsme již nažhavení na začátek nové sezony. Soupeře jsme si pro začátek nemohli přát lepšího. Na Srbskou totiž dojede nenáviděný Baník, který je na zápas také vyhecovaný a duel tak bude mít opravdu grády!
Zbrojovák už ve středu na Svoboďáku!
24. 7. 2017 20:05

Zbrojovák už ve středu na Svoboďáku!

Po přestávce, která utekla jako voda, znovu přichází na řadu liga. Zbrojovka do ní vstoupí jako první ze všech týmů už v pátek. Ještě před tím ale zbývá několik oficialit, které musíme vyřídit. Jednou z nich je také tradiční setkání všech, kteří fandí našemu týmu. Toto setkání proběhne stejně jako v loňském roce na brněnském Náměstí svobody. Událost začíná už v 17:00 a v článku se můžete dočíst, na co všechno se budete moci těšit!
Kupujeme permice!
21. 6. 2017 21:33

Kupujeme permice!

Ačkoliv letní pauza je právě v plném proudu, je třeba se začít pomalu připravovat na novou sezonu. A jak se na ni nejlépe přiravit? Třeba tím, že si zajistíte svoje místo na stadionu na celý příští ročník! Ptáte se jak na to? Stačí číst dál a vše potřebné se dozvíte z řádků níže.
Výjezdový rekordman Flajda: Zbrojovka je největší koníček!
19. 6. 2017 16:23

Výjezdový rekordman Flajda: Zbrojovka je největší koníček!

Na jednu věc se Zbrojovka může spolehnout. Ať jede kdykoliv kamkoliv, vždycky může očekávat podporu ze sektoru fanoušků. Někdy jich je víc, někdy míň, podle vzdálenosti i termínu. Jedním z těch, kteří za „Flintou“ jezdívají, je i borec s přezdívkou Flajda. Ten je aktuálně výjezdovým rekordmanem, zápas Zbrojovky nevynechal už čtyři roky.
ZbrojovCup 2017
9. 6. 2017 18:54

ZbrojovCup 2017

ZbrojovCup je za námi!
8. 6. 2017 20:01

ZbrojovCup je za námi!

Stejně jako každý rok se i letos uskutečnilo fanouškovské klání, kde spolu změřily síly jednotlivé týmy, tvořené Zbrojováky a příznivci spřátelených klubů. Už podruhé za sebou se celá akce uskutečnila na posvátném místě a to na lužáneckém stadionu, který se od dob Švanciho rozlučky pro podobné akce hojně využívá.
Zbrojovcup startuje už zítra!
2. 6. 2017 13:08

Zbrojovcup startuje už zítra!

V sobotu se na starém stadionu Za Lužánkami uskuteční stejně jako loni souboj fotbalových týmů poskládaných z řad fotbalových fanoušků Zbrojovky a spřátelených klubů. Turnaj se bude hrát souběžně s Mercedesovým Soubojem legend, ale i tak věříme, že si diváci poskládají správně priority a Zbrojovcup se tak bude moci pochlubit hojnou diváckou účastí.
Kapitáne děkujeme!
23. 5. 2017 21:13

Kapitáne děkujeme!

Za normálních okolnosti by ten zápas nebyl ničím výjimečný. Prostě jen další domácí finiš klasické průměrné sezony... Tentokrát v tom ale bylo mnohem víc, a proto nás prohra hodně bolí, i když už jsme v lize zachráněni. Jednalo se totiž o domácí rozlučku s největším srdcařem, který u nás v posledních letech hrál. Naposledy ve zbrojováckém dresu totiž vyběhl na královopolský pažit náš dlouholetý kapitán Pavel Zavadil.
Zápas s Plzní začíná už v pátek!
17. 5. 2017 22:24

Zápas s Plzní začíná už v pátek!

Říkáte si, jestli titulek není nějaká chyba? Že se musel při psaní pozvánky vloudit nějaký tiskařský Hyčka a poplést termíny? Pak si to říkáte špatně a přesně pro vás jsou určeny řádky níže. V nich se dozvíte vše důležité, co je k poslednímu domácímu zápasu právě probíhající sezony potřeba znát.
Druhá liga volá
16. 5. 2017 16:33

Druhá liga volá

Sobotní utkání bylo jistě jedno z nejsledovanějších střetnutí, které v poslední Zbrojovka odehrála. Zatímco utkání, která rozhodovala o záchraně, zajímala především nás Zbrojováky, pak zápas proti příbramskému zlu, zajímal jistě celou fotbalovou veřejnost. Na jedné straně pár lidí, ozářených příbramských uranem, kteří si přáli výhru domácích a na druhé straně drtivá většina fotbalové veřejnosti, která si přála vidět, jak Příbram nakročí do druhé ligy.
Druhá liga pro Pilíka!
12. 5. 2017 17:09

Druhá liga pro Pilíka!

Už mockrát byla fotbalová Příbram blízko sestupu nejvyšší soutěže, vždy se ale podařilo ligu záhadným způsobem zachránit a pokaždé k tomu dopomohl zázračný vzestup formy na konci ročníku. Podobně je tomu i letos a těmto zlým silám, které obdarovávají hráče Příbrami temnou vítěznou mentalitou, budou čelit Zbrojováci. Tento opravdový souboj dobra se středočeským zlem se odehraje už zítra a všichni fotbaloví fanoušci očekávají, zda Zbrojovka zatluče jeden z posledních hřebíčků do příbramské rakve.
Velký krok k záchraně!
11. 5. 2017 21:08

Velký krok k záchraně!

V nedělní sváteční předvečer nastoupili naši borci k dalšímu důležitému utkání, které mohlo mnoho napovědět o tom, zda budeme příští rok zase hrát první ligu. Pravda a láska nakonec zvítězila nad nepříčetnými funkcionáři Zlína a zaujatým novinářem Koštuříkem. Zbrojovka vyhrála v pohodě 2:0 a záchranu už by nám mohl vzít jen nějaký hodně špatný vtip.
Věříme Zbrojovce!
2. 5. 2017 21:09

Věříme Zbrojovce!

Je to už pátá prvoligová sezona, kterou si naše Flinta kroutí od postupu z druhé ligy. A právě ve druhé lize jsme zažívali také těžké časy, které vyvrcholily domácím zápasem právě se Ševci. Na tento duel se Zbrojováci spojili a vytvořili tehdy na druhou ligu velmi slušnou kulisu, když do ochozů dorazilo přes tři tisíce diváků. A právě podpora, kterou jsme tehdy všichni hráčům vyjádřili, jim vlila novou krev do žil. Utkání sice skončilo remízou a i to další jsme ještě prohráli, poté se ale nastartoval válec, který skončil až po třinácti neprohraných duelech. Náš úkol teď bude něco podobného zopakovat a hráče nastartovat k podobné šňůře!
Jihlavské ponížení
1. 5. 2017 16:37

Jihlavské ponížení

V pátek se odehrál další ze zápasů, které se na jaře dají zařadit mezi ty vůbec nejdůležitější. Tentokrát naše Zbrojovka zajížděla na půdu jihlavské Vysočiny, která se do té doby krčila na posledním místě tabulky. K dobré pohodě v den zápasu nepřidalo ani počasí, které se jako vždy, když hrajeme v Jihlavě, totálně zbláznilo a všechny výjezdníky pořádně vytrestalo. Mnohem více však hosty vytrestali hráči v červeném, kteří na hřišti nepředvedli vůbec nic...
Smutná prohra s Bolkou
23. 4. 2017 19:52

Smutná prohra s Bolkou

Sobotní utkání bylo ve znamení velkých očekávání. Případná výhra nám mohla zaručit téměř jisté setrvání v lize pro další ročník. Všichni jsme také byli plni očekávání, jak borci navážou na zlepšené výkony z minulých zápasů a také kolik se najde opravdových fanoušků, kteří nepodlehnou modrobílé chřipce a dorazí na stadion podpořit Flintu, když to potřebuje.
Valíme na Bolku
21. 4. 2017 18:03

Valíme na Bolku

Ještě než se vydáme taxíky do Jihlavy, čeká nás střetnutí s dalším uměle vytvořeným fotbalovým projektem. Do Brna nepřijede nikdo jiný než Mladá Boleslav. Tento klub se stejně jako Jablonec nepyšní kdoví jakou tradicí a jeho fanouškovská základna tomu odpovídá. Všechna aktivita tak bude na našich bedrech. A my se tak musíme sejít v co největším počtu.
Pro body do Jihlavy taxíkem!
21. 4. 2017 10:47

Pro body do Jihlavy taxíkem!

Ať chceme nebo ne, faktem je, že letošní ročník naší letecké Kapr ligy už se pomalu blíží do finiše a Zbrojovku čeká několik posledních bitev, které naši borci svedou. Doufejme tedy, že na konci budeme slavit záchranu a těšit se na příští pohárovou sezonu! Jedna z těchto bitev a asi i nejdůležitější se odehraje na půdě Jihlavy, kde se bude jednat o opravdový záchranářský duel.
Čtvrtá výhra je doma!
18. 4. 2017 10:39

Čtvrtá výhra je doma!

Minulá sobota byla dnem D pro všechny Zbrojováky a především pro náš oblíbený manšaft. Kotelníci se pro tento zápas rozhodli přesunout do nového sektoru mezi ostatní diváky a blíže hřišti. Naši borci se zase utkali s hráči Jablonce a jak se ukázalo později dalšími výsledky, bylo tentokrát mimořádně důležité zvítězit. V tomto zápase navíc poprvé fungovala klubová online aplikace!
Na Jablonec do nového kotle!
13. 4. 2017 18:04

Na Jablonec do nového kotle!

V posledním utkání naši borci předvedli solidní výkon, který byl skvělým příslibem do dalších zápasů a začíná se tak snad svítat na lepší časy. A to nejen na hřišti, ale třeba i v hledišti! Snad k tomu pomůže i chystaná změna, která se na sobotu chystá...
Ze Sparty bez bodu ale se vztyčenou hlavou!
11. 4. 2017 21:31

Ze Sparty bez bodu ale se vztyčenou hlavou!

Máme za sebou 23. kolo, kde jsme se ani tentokrát nedočkali tří bodů. Naopak většina z nás by z posledního zápasu proti rudému arcirivalovi brala alespoň remízu, jíž jsme v posledních týdnech a měsících dosti opovrhovali. Naději na lepší zítřky nám ale dává výkon, který borci na hřišti předvedli. A tak jsme v neděli z Prahy odjížděli sice s prázdnou, ale za to s hrdostí a respektem, který si Zbrojováci tentokrát zasloužili.
Na pivu s trenérem
7. 4. 2017 09:08

Na pivu s trenérem

Jelikož minulé kolo se nám moc nevydařilo a naopak našim hrdinům z pravidelné trpasličí rubriky se vesměs dařilo více než nám, rozhodli jsme se tentokrát naši rubriku nahradit něčím jiným. Během středy jsme tedy uspořádali malé sezení s naším trenérem Svaťou Habancem. Na setkání byli pozváni zástupci všech fanouškovských skupin, které podporuji náš klub. A každý měl možnost zeptat se trenéra na vše, co jej zajímalo.
V sobotu reparát!
29. 3. 2017 22:09

V sobotu reparát!

Po zápase s Opavou se ukazuje jeden z velmi pozitivních faktů. Vypadá to, že hlouběji už náš tým klesnout nemůže a horší hru už může předvést také jen velmi těžko. Nabízí se tu ono pomyslné "nikdy neříkej nikdy", ale doufejme, že všechno má své hranice a ty spodní nám naše primadony ukázaly právě v poháru. Horší taktiku a sestavu už také může trenér poskládat jen velmi ztěžka a tak by měla být sobota dnem pozitiv a dnem kdy zase půjdeme nahoru. Buďme u toho v co největším počtu!
Švanci opět v TV? :-)
28. 3. 2017 12:36

Švanci opět v TV? :-)

Opavská ostuda
27. 3. 2017 22:22

Opavská ostuda

Jinak snad ani nedělní zážitek pojmenovat nelze. Po slibném jarním rozjezdu už jsme zase tam, kde jsme byli před zimní pauzou. Tým, který by měl na hřišti jednoznačně dominovat v kdejakém provligovém utkání, si tentokrát nedokázal poradit ani s druholigovou Opavou. Náš sen o Evropě tak v této sezoně končí a s přístupem, jaký hráči na hřišti předvedli, je to možná dobře
Trpasličí okénko III.
25. 3. 2017 12:08

Trpasličí okénko III.

Aktuální reprezentační pauzu si kromě zápasu v Opavě vyplníme i dalším dílem z naší oblíbené rubriky. Minulé kolo bylo veleúspěšné pro titulárního hrdinu tohoto článku. Méně už pak pro našeho čestného hosta, který proti němu nastoupil v dresu Příbrami. Důvod ke spokojenosti má jistě také Miro Keresteš. Fakt, že si nepřipsal ani jednu minutu tentokrát určitě přebil fakt, že všichni zaměstnanci Škodovky dostanou mimořádné prémie. Snad tedy nezapomněli i na prešovského svářeče.My na něj nezapomeneme určitě stejně jako na další naše hrdiny, kteří v Brně strádali a teď konečně našli to své štěstí!