Tréňova vítězná premiéra!
16. 10. 2017 20:18

Tréňova vítězná premiéra!

Poté, co jsme v reprezentační pauze prohráli i s druholigovými Vítkovicemi, šel leckdo na sobotní zápas s notnou dávkou skepse, jak to tentokrát dopadne. S novým trenérem na lavičce se ale borci vyhecovali a i přesto, že se nejednalo o nijak spektakulární výkon, vybojovali důležitou výhru, která nás odlepila od úplného dna tabulky. Všichni teď můžeme doufat, že se podaří na výhru navázat a že nebude potřeba trenéra měnit každé druhé kolo!
Nový začátek
11. 10. 2017 09:04

Nový začátek

V minulých dnech se stalo to, nač čekala velká část zbrojovácké obce. Byl oficiálně představen nový trenér, kterého si pravděpodobně i většina z nás přála. Co z toho tedy vyplývá? Klub už svůj krok udělal a nyní je na nás fanoušcích, abychom se přidali a přiložili ruku k dílu.
Situace je vážná, nikoliv však zoufalá
30. 9. 2017 15:17

Situace je vážná, nikoliv však zoufalá

V posledním kole jsme přišli o našeho kapitána a hlavně obrovskou oporu mezi tyčemi, prohrál se opět zápas, kde se vedlo a to ještě u týmu, kde by rozhodně nemělo být zázrakem, že se povede vyhrát. No, nepovedlo se, už je to za námi, všichni jsme si zanadávali, zmanažerovali lepší sestavy atd., ale teď už je čas hledět dopředu.
Do Polska pro body
21. 9. 2017 21:18

Do Polska pro body

V posledním utkání jsme znovu vyšli bodově naprázdno. Výkon nebyl sice tragický jako v Mladé Boleslavi, k čemu to však je, když v tabulce jsme se posunuli jen o jedno místo a to díky debaklu Jihlavy v Peltově. Nyní přichází zápas s jedním z hratelných soupeřů a kluci se budou chtít chytnout. Budete u toho?
Na Liberec!
15. 9. 2017 11:33

Na Liberec!

Poslední zápas sice nedopadl podle našich představ, ale už zítra budeme mít další šanci na reparát. Jak se s ní popasují borci na hřišti je zatím dost nejasné. Ale jak se s ní popasujeme my? To vše je jenom na nás!
Zase na dně
11. 9. 2017 14:01

Zase na dně

Pocit naší euforie nám nakonec vydržel pouhé jedno kolo. Můžeme nakonec být všichni vděčni za reprezentační pauzu, protože nám tím pádem nadšení z výhry nad Spartou vydrželo o týden déle, než za normálního ligového režimu. V zápase s Mladou Boleslavi tak pár desítek věrných masochistů vidělo čtvrtou letošní prohru naší Flinty.
Vzhůru tabulkou!
5. 9. 2017 16:52

Vzhůru tabulkou!

Reprezentační pauza je za námi a my jsme si ji mohli užít v mnohem lepším rozpoložení než nadcházející soupeř. Po trenérské rošádě a následném zostuzení pražské Sparty, které většina tuzemských médií naprosto nepochopitelně přehlížela, se vydáváme do Boleslavi! Naše pozice samozřejmě není ani po výhře nad Rudochy kdovíjaká, ale ten výkon nám dává naději, že vše je na dobré cestě.
Darujme krev!
29. 8. 2017 17:02

Darujme krev!

Minulý týden se k nám konečně obrátilo štěstí. Podařilo se nám pokořit největšího a nejnenáviděnějšího rivala. Pojďme tedy tomu štěstí naproti a trochu si vylepšit svoji karmu. Darujme krev a třeba se nám tento dobrý skutek vrátí už za dva týdny v Mladé Boleslavi!
Rudá chátra poražena!
28. 8. 2017 17:03

Rudá chátra poražena!

Nemožné se stalo skutečností! Zřejmě nikdo z nás, kdo byl u potupné porážky v Olomouci, nepoznával tým, který v sobotu vyběhl na hřiště proti pražským Rudochům. I bez hlavního trenéra pouze pod vedením dvou asistentů se podařilo našim borcům Sparťany vymazat a my se tak mohli radovat z první letošní výhry a nezbývá než doufat, že na výkon navážeme hned v dalším kolem proti Mladé Boleslavi!
Hurá na Spartu!
24. 8. 2017 16:27

Hurá na Spartu!

V minulém utkání jsme byli svědky potupné a ponižující porážky, kterou zapříčinil totální kolaps naší obrany a posléze i celého týmu. Hned poté se naskytla příležitost si vše vyříkat s celým týmem, někteří se pak rozhodli diskutovat i s trenérem. Celá ostuda nakonec vyvrcholila ukončením spolupráce se Svaťou Habancem. Před zápasem s Rudou chátrou jsme tak zůstali bez trenéra a o to větší zodpovědnost leží i na našich bedrech.
Vzhůru na moravské derby!
19. 8. 2017 11:13

Vzhůru na moravské derby!

Pikantních zápasů s lokálními rivaly bude v této sezoně opravdu dost a po zápase s Bohemkou přichází opět jeden z nich. Tentokrát Zbrojovka zajíždí na půdu ligového navrátilce z Olomouce. Zatímco Sigma má za sebou povedený start do sezony, my jsme na tom přesně naopak a krčíme se na chvostu tabulky. Bude proto potřeba, aby nás do Olomouce vyrazilo co nejvíce a dohnali jsme Flintu za první letošní výhrou. Kdy jindy se totiž nakopnout než před zápasem se Spartou?
Bod z komorního utkání s Bohemkou
14. 8. 2017 22:48

Bod z komorního utkání s Bohemkou

Druhý domácí zápas jsme odehráli proti pražské Bohemce. Velmi hratelným soupeřem, jehož porážka měla tým nastartovat a vyvést jej z krize, která Flintu nepochybně postihla. Nakonec však utkání skončilo pouze remízou, za kterou můžeme být v jistých ohledech i rádi.
Na Bohemku žádný kotel!
11. 8. 2017 09:51

Na Bohemku žádný kotel!

V sobotu nás čeká veledůležité utkání proti zelené bohemácké lůze. Jestliže se nám podaří vyhrát, pak můžeme jít s klidem do dalšího venkovního špílu. A právě v této chvíli potřebují všichni borci na hřišti naši pomoc úplně nejvíce. Je třeba cítit podporu z plných ochozů, aby bylo vidět, že my se nevzdáváme ani v téhle nepříjemné situaci.
Slabší začátek
9. 8. 2017 20:03

Slabší začátek

Tak začátek sezony máme za sebou. Chtělo by se říct úspěšně, ale to bohužel v našem případě není tak úplně pravda. Po dvou kolech jsme stále s nulou na kontě a v poháru jsme si střihli jen krátkou epizodku, na kterou by nejraději všichni zapomněli. Že je situace špatná a trápí nás všechny, je více než jasné. Bohužel z těch, které by to mělo trápit ze všech nejvíce, tíží celá situace jen pár jedinců. Ale vše postupně...
Výjezd do Zlína
1. 8. 2017 10:28

Výjezd do Zlína

Stejně jako několikrát v loňské sezoně i letos vypravíme do Zlína taxíky. Cena bude víc než příznivá. Za odvoz ke stadionu i zpět zaplatíte 390 Kč. Věříme tedy, že nás na tento zápas vyrazí co nejvíce právě tímto způsobem. Sraz je naplánovan na 14:00 u Bohémy. Ve 14:15 potom všichni vyrazíme na zápas. Závazné přihlášky lze zasílat na email zbrojovaci@gmail.com. Platba bude probíhat předem na účet OS Zbrojováci 2200178929/2010. Pro prvních 25 účastníků našeho báječného zájezdu je nachystána i vstupenka zdarma! Takže neváhejte a registrujte se co nejdříve!
Nevydařený začátek sezony
31. 7. 2017 13:35

Nevydařený začátek sezony

Zápas, který začal nejen sezonu Zbrojováků, ale celý ligový ročník vůbec, je za námi. Je třeba říct, že co se týče výsledku, spousta z nás by jej nejradši zapomněla. Na hřišti předvedl Baník notnou dávku štěstí a v kombinaci s naší nevalnou hrou se z toho vyklubala první letošní prohra. Útěchou však může být představení Zbrojováků v hledišti, které bylo na velice vysoké úrovni.
Liga je tu!
25. 7. 2017 21:34

Liga je tu!

Jak už se stalo v posledních letech zvykem, konec července se nese ve znamení začátku ligových bojů. Nejinak tomu bude i tentokrát, ročník 2017/2018 je za dveřmi a všichni jsme již nažhavení na začátek nové sezony. Soupeře jsme si pro začátek nemohli přát lepšího. Na Srbskou totiž dojede nenáviděný Baník, který je na zápas také vyhecovaný a duel tak bude mít opravdu grády!
Zbrojovák už ve středu na Svoboďáku!
24. 7. 2017 20:05

Zbrojovák už ve středu na Svoboďáku!

Po přestávce, která utekla jako voda, znovu přichází na řadu liga. Zbrojovka do ní vstoupí jako první ze všech týmů už v pátek. Ještě před tím ale zbývá několik oficialit, které musíme vyřídit. Jednou z nich je také tradiční setkání všech, kteří fandí našemu týmu. Toto setkání proběhne stejně jako v loňském roce na brněnském Náměstí svobody. Událost začíná už v 17:00 a v článku se můžete dočíst, na co všechno se budete moci těšit!
Kupujeme permice!
21. 6. 2017 21:33

Kupujeme permice!

Ačkoliv letní pauza je právě v plném proudu, je třeba se začít pomalu připravovat na novou sezonu. A jak se na ni nejlépe přiravit? Třeba tím, že si zajistíte svoje místo na stadionu na celý příští ročník! Ptáte se jak na to? Stačí číst dál a vše potřebné se dozvíte z řádků níže.
Výjezdový rekordman Flajda: Zbrojovka je největší koníček!
19. 6. 2017 16:23

Výjezdový rekordman Flajda: Zbrojovka je největší koníček!

Na jednu věc se Zbrojovka může spolehnout. Ať jede kdykoliv kamkoliv, vždycky může očekávat podporu ze sektoru fanoušků. Někdy jich je víc, někdy míň, podle vzdálenosti i termínu. Jedním z těch, kteří za „Flintou“ jezdívají, je i borec s přezdívkou Flajda. Ten je aktuálně výjezdovým rekordmanem, zápas Zbrojovky nevynechal už čtyři roky.
ZbrojovCup 2017
9. 6. 2017 18:54

ZbrojovCup 2017

ZbrojovCup je za námi!
8. 6. 2017 20:01

ZbrojovCup je za námi!

Stejně jako každý rok se i letos uskutečnilo fanouškovské klání, kde spolu změřily síly jednotlivé týmy, tvořené Zbrojováky a příznivci spřátelených klubů. Už podruhé za sebou se celá akce uskutečnila na posvátném místě a to na lužáneckém stadionu, který se od dob Švanciho rozlučky pro podobné akce hojně využívá.
Zbrojovcup startuje už zítra!
2. 6. 2017 13:08

Zbrojovcup startuje už zítra!

V sobotu se na starém stadionu Za Lužánkami uskuteční stejně jako loni souboj fotbalových týmů poskládaných z řad fotbalových fanoušků Zbrojovky a spřátelených klubů. Turnaj se bude hrát souběžně s Mercedesovým Soubojem legend, ale i tak věříme, že si diváci poskládají správně priority a Zbrojovcup se tak bude moci pochlubit hojnou diváckou účastí.
Kapitáne děkujeme!
23. 5. 2017 21:13

Kapitáne děkujeme!

Za normálních okolnosti by ten zápas nebyl ničím výjimečný. Prostě jen další domácí finiš klasické průměrné sezony... Tentokrát v tom ale bylo mnohem víc, a proto nás prohra hodně bolí, i když už jsme v lize zachráněni. Jednalo se totiž o domácí rozlučku s největším srdcařem, který u nás v posledních letech hrál. Naposledy ve zbrojováckém dresu totiž vyběhl na královopolský pažit náš dlouholetý kapitán Pavel Zavadil.
Zápas s Plzní začíná už v pátek!
17. 5. 2017 22:24

Zápas s Plzní začíná už v pátek!

Říkáte si, jestli titulek není nějaká chyba? Že se musel při psaní pozvánky vloudit nějaký tiskařský Hyčka a poplést termíny? Pak si to říkáte špatně a přesně pro vás jsou určeny řádky níže. V nich se dozvíte vše důležité, co je k poslednímu domácímu zápasu právě probíhající sezony potřeba znát.
Druhá liga volá
16. 5. 2017 16:33

Druhá liga volá

Sobotní utkání bylo jistě jedno z nejsledovanějších střetnutí, které v poslední Zbrojovka odehrála. Zatímco utkání, která rozhodovala o záchraně, zajímala především nás Zbrojováky, pak zápas proti příbramskému zlu, zajímal jistě celou fotbalovou veřejnost. Na jedné straně pár lidí, ozářených příbramských uranem, kteří si přáli výhru domácích a na druhé straně drtivá většina fotbalové veřejnosti, která si přála vidět, jak Příbram nakročí do druhé ligy.
Druhá liga pro Pilíka!
12. 5. 2017 17:09

Druhá liga pro Pilíka!

Už mockrát byla fotbalová Příbram blízko sestupu nejvyšší soutěže, vždy se ale podařilo ligu záhadným způsobem zachránit a pokaždé k tomu dopomohl zázračný vzestup formy na konci ročníku. Podobně je tomu i letos a těmto zlým silám, které obdarovávají hráče Příbrami temnou vítěznou mentalitou, budou čelit Zbrojováci. Tento opravdový souboj dobra se středočeským zlem se odehraje už zítra a všichni fotbaloví fanoušci očekávají, zda Zbrojovka zatluče jeden z posledních hřebíčků do příbramské rakve.
Velký krok k záchraně!
11. 5. 2017 21:08

Velký krok k záchraně!

V nedělní sváteční předvečer nastoupili naši borci k dalšímu důležitému utkání, které mohlo mnoho napovědět o tom, zda budeme příští rok zase hrát první ligu. Pravda a láska nakonec zvítězila nad nepříčetnými funkcionáři Zlína a zaujatým novinářem Koštuříkem. Zbrojovka vyhrála v pohodě 2:0 a záchranu už by nám mohl vzít jen nějaký hodně špatný vtip.
Věříme Zbrojovce!
2. 5. 2017 21:09

Věříme Zbrojovce!

Je to už pátá prvoligová sezona, kterou si naše Flinta kroutí od postupu z druhé ligy. A právě ve druhé lize jsme zažívali také těžké časy, které vyvrcholily domácím zápasem právě se Ševci. Na tento duel se Zbrojováci spojili a vytvořili tehdy na druhou ligu velmi slušnou kulisu, když do ochozů dorazilo přes tři tisíce diváků. A právě podpora, kterou jsme tehdy všichni hráčům vyjádřili, jim vlila novou krev do žil. Utkání sice skončilo remízou a i to další jsme ještě prohráli, poté se ale nastartoval válec, který skončil až po třinácti neprohraných duelech. Náš úkol teď bude něco podobného zopakovat a hráče nastartovat k podobné šňůře!
Jihlavské ponížení
1. 5. 2017 16:37

Jihlavské ponížení

V pátek se odehrál další ze zápasů, které se na jaře dají zařadit mezi ty vůbec nejdůležitější. Tentokrát naše Zbrojovka zajížděla na půdu jihlavské Vysočiny, která se do té doby krčila na posledním místě tabulky. K dobré pohodě v den zápasu nepřidalo ani počasí, které se jako vždy, když hrajeme v Jihlavě, totálně zbláznilo a všechny výjezdníky pořádně vytrestalo. Mnohem více však hosty vytrestali hráči v červeném, kteří na hřišti nepředvedli vůbec nic...